Małgorzata Golińska otworzyła biuro poselskie w Szczecinku

  • KW
  • 2016-01-12 15:27:50
Małgorzata Golińska otworzyła biuro poselskie w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

We wtorkowe południe, 12 stycznia, Małgorzata Golińska oficjalnie otworzyła swoje biuro poselskie w Szczecinku, które mieści się w Zamku znajdującym się przy ulicy Mickiewicza 2.

Biuro poselskie Małgorzaty Golińskiej funkcjonuje od 1-go grudnia jednak oficjalnego otwarcia dokonano dopiero dziś. Powodem tak późnej, oficjalnej prezentacji gabinetu szczecineckiej posłanki była intensywna praca w Sejmie, jednak, jak przyznaje Pani Poseł Golińska, od przyszłego tygodnia tempo prac nieco się spowolni co umożliwi jej częstsze bywanie w swoim biurze.

Biuro w Szczecinku jest oficjalną siedzibą Poseł Małgorzaty Golińskiej. Jednak, jak poinformowała, w naszym regionie funkcjonuje jeszcze kilka takich punktów. Biura terenowe utworzone zostały w Choszcznie, Sławnie, Wałczu oraz w Darłowie. Biuro Podstawowe mieści się w Zamku przy ul. Mickiewicza 2 w Szczecinku i jest czynne w poniedziałki od 10 do 17 oraz w środy, czwartki i piątki od godziny 10 do godziny 14. Dyrektorem Biura Poselskiego została Małgorzata Mazurek, a asystentami społecznymi Arkadiusz Górka oraz Jarosław Pianowski.

Poseł Małgorzata Golińska zapewniła również o nawiązaniu dobrej współpracy z naszym samorządem, m.in. ze Starostą Szczecineckim Krzysztofem Lisem. Myślę, że dobre relacje nawiązałam z Panem Starostą Szczecineckim Krzysztofem Lisem i z Panem Wicestarostą Markiem Kotschy. Staram się od nich dowiadywać czego powiat potrzebuje i myślę, że pozytywne efekty będzie za chwilę widać - zapewniała Małgorzata Golińska. Spotkałam się także z Panem Burmistrzem Jerzym Hardie-Douglasem oraz Wiceburmistrzem Danielem Rakiem próbując określić ramy współpracy i to w jakim zakresie ja, jako poseł będę mogła wspomagać miasto Szczecinek - dodaje. Poseł Małgorzata Golińska nie zapomina także o innych gminach i mieszkańcach, m.in. o Gminie Wierzchowo czy Grzmiąca, z których władzami i mieszkańcami często się spotyka.  

Relacja z otwarcia biura już dzisiaj w TV GAWEX. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: