GKS GROM Turowo podsumowuje rok 2015

  • KW
  • 2016-01-11 09:15:48
GKS GROM Turowo podsumowuje rok 2015
  • Foto: TV Gawex

Minął kolejny rok, a wraz z nowym 2016 przyszedł czas na podsumowania i snucie planów na kolejne miesiące. Jak zaznacza Zarząd GKS GROM Turowo, nieprzerwanie, od siedmiu lat zmagają się oni z codzienną rywalizacją życiowo-sportową.

Nie każdy to zrozumie, piszemy nie tylko dla tych, którzy poznali nasz klub bardziej, niż tylko z mediów, i wiedzą ile serca, ile pasji wkładamy w tworzenie tego, co trwa - pisze Zarząd GKS GROM Turowo na swojej stronie internetowej.

W roku 2015 turowski klub zorganizował i brał udział w 46 wydarzeniach, 115 spotkaniach sparingowych, turniejowych, ligowych oraz w 8 dużych turniejach ogólnopolskich. 20       dni turniejowych zespoły GROMu spędziły poza domem, 3 grupy trenują w klubie,  w 3 ligach klub bierze udział. W minionym roku 45 zawodniczek wzięło udział w letnim obozie sportowym i przepracowały one ogólnie 800 godzin treningowych.

Do tego wiele sukcesów mniejszych i większych, rozpoznawalność klubu z Turowa na arenie koszykarskiej, nie tylko w regionie. Jednak co najważniejsze dla nas i co daje taką determinację – radość na twarzach naszych zawodniczek niemal każdego dnia pracy z nimi - dodaje zarząd. Przypomina on także o możliwości odpisu 1% podatku dochodowego na pasję sportową dzieciaków z GKS GROM Turowo.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: