Prezent dla Zespołu Szkół nr 2

  • KW
  • 2016-01-05 13:29:37
Prezent dla Zespołu Szkół nr 2
  • Foto: TV Gawex

Patronat nad klasą o profilu drzewnym, utworzenie w Szczecinku zamiejscowego wydziału branży drzewnej Politechniki Koszalińskiej czy stypendium w Babson College w USA to zaledwie kilka przykładów ogromnego wsparcia edukacyjnego, jakiego Kronospan udziela młodzieży. Tym razem firma przekazała biurowe urządzenie wielofunkcyjne Zespołowi Szkół nr 2 w Szczecinku.

Zespół Szkół im. Księcia Warcisława od lat współpracuje z Kronospanem m.in. w czasie dorocznej akcji sadzenia drzew - Kronodrzewko. Szkoła jest jedną z wielu, które otrzymały pomoc od firmy. Kilka urządzeń w jednym: drukarka, kopiarka i skaner sieciowy z pewnością usprawnią pracę w placówce - mówi Beata Rafało, rzecznik prasowy firmy Kronospan.

Dzisiaj (05.01) w Zespole Szkół nr 2 odbyło się oficjalne przekazanie urządzenia wielofunkcyjnego. Jak mówi Robert Jasek, dyrektor szkoły, pod koniec roku stare urządzenie się zużyło i pomoc od firmy przyszła w bardzo dobrym momencie. Jesteśmy w trakcie rozpoczynającej się sesji egzaminacyjnej, więc bardzo potrzebujemy tego typu urządzenia - poinformował Robert Jasek.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: