Karolina Pisarek poleciała do Los Angeles

  • KW
  • 2015-12-30 10:14:18
Karolina Pisarek poleciała do Los Angeles
  • Foto: FameFlynet.uk.com

Karolina Pisarek, 18-letnia mieszkanka Szczecinka i finalistka programu Top Model, wraz z agentką Małgorzatą Leitner poleciała kilka dni temu do Los Angeles.

Od kilku dni na Instagramie oraz Facebooku możemy obserwować zdjęcia z pobytu w Kalifornii Karoliny Pisarek. Jak się okazuje, finalistka programu Top Model udała się tam wraz ze swoją agentką Małgorzatą Leitner oraz modelką Julią Gryc. Dziewczyny póki co poznają urokliwe zakątki Miasta Aniołów oraz trenują. Wizyta za oceanem nie jest z pewnością przypadkowa - jak podała Agencja Avant Models przed wylotem, Karolina podczas pobytu w Kalifornii weźmie udział w kilku przesłuchaniach. Szczecinecczanka miała także okazję spotkać się z Joanną Krupą, której agentką również jest Małgorzata Leitner, i która bardzo kibicowała Karolinie Pisarek podczas programu Top Model. 

W połowie grudnia Karolina Pisarek podpisała kontrakt z Agencją Avant Models, zaraz po tym wzięła udział w siedmiodniowym maratonie sesji zdjęciowych w Polsce, po czym wyleciała do Los Angeles. W wielkim finale zajęła drugie miejsce, ale to nie przeszkodziło jej, aby rozwinąć skrzydła. Karolina podpisała kontrakt z agencją, w której portfolio znajdują się Joanna Krupa, Anna Jagodzińska i Kasia Struss - czytamy na portalu glamour.pl. 

Karolina ma już za sobą udział w ślubnej sesji zdjęciowej dla marki Apart, w sesji promującej kolekcję ubrań projektanta Roberta Kupisza, a niedawno mogliśmy ją zobaczyć w sesji zdjęciowej marki La Mania.

My życzymy Karolinie powodzenia i czekamy na kolejne wieści związane z jej karierą w modelingu.  

foto: FameFlynet.uk.com

Karolina Pisarek poleciała do Los Angeles

Komentarze (5)

kolooo 2015-12-30 15:54

A co mnie to obchodzi. Dziewczyna może i ładna ale...

Rzetelny 2015-12-31 21:08

Ludzie jacy wy jesteście podli! Albo kieruje wami zazdrość albo nienawiść. Ale z drugiej strony dlaczego ja się dziwię? Takie właśnie jest szczecineckie społeczeństwo - komuś innemu się uda to musicie obrazić, obgadać, napisać że nie zasługuję itp. No ludzie, dajcie spokój. Mnie takie newsy bardzo interesują bo cieszę się że Karolinie się tak udało.

ja 2016-01-01 15:50

Karolina, życzę Ci powodzenia i dalszych sukcesów w kraju i na świecie

Kasia 2016-01-01 15:53

Karolina powodzenia! Trzymam kciuki za dalsze sukcesy!

Ania 2016-01-01 21:21

A ja się bardzo cieszę, że naszej Karolinie się udało i jestem z niej dumna :-) Zgadzam się z przed mówcą co do "Szczecineckiej społeczności" - jest beznadziejna i zawistna. Nikt nikomu nie zabrania realizować swoich marzeń i planów. Trzymam kciuki Karolinko i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: