Mikołaj u małych, szczecineckich karateków

  • KW
  • 2015-12-23 09:32:32
Mikołaj u małych, szczecineckich karateków
  • Foto: TV Gawex

Małych karateków ze szczecineckiego klubu karate kyokushin odwiedził we wtorek (22.12) Święty Mikołaj. Dzieci otrzymały bogate paczki oraz spędziły przemiły wieczór w gronie trenerów, rodziców i swoich kolegów z klubu.

Wczoraj (22.12) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 odbyło się ciekawe i radosne spotkanie. Mali karatecy czekali na wizytę świętego Mikołaja, który z bieguna przywiózł im worek prezentów. Spotkanie rozpoczęło się od treningu małych karateków. Dzieci pod okiem trenerów wykonały kilka ćwiczeń, a potem w napięciu czekały na Świętego Mikołaja. Przed rozdaniem paczek dzieci zaśpiewały Mikołajowi kolędę, a potem milusińscy, którzy zapisali się na karate kyokushin w tym roku, zostali pasowani na samuraja.

Jak mówi sensei Wojciech Hurka spotkania ze Świętym Mikołajem to już tradycja w szczecineckim klubie Karate Kyokushin. Od kilkunastu lat dzieci obdarowywane są prezentami, bo przecież treningi to nie tylko ćwiczenia ale także wspólna zabawa i integracja. Całą radosną imprezę z dumą i uśmiechem obserwowali rodzice, którzy na zdjęciach uwieczniali małych sportowców z wielkimi paczkami.

Relacja z wydarzenia już jutro (24.12) w TV GAWEX. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: