Tragiczny wypadek we Gwdzie Wielkiej. Nie żyją dwie osoby, trzecia w stanie krytycznym

  • KW
  • 2015-12-22 14:47:36
Tragiczny wypadek we Gwdzie Wielkiej. Nie żyją dwie osoby, trzecia w stanie krytycznym
  • Foto: TV Gawex

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj (22.12) około godziny 14 w miejscowości Gwda Wielka.

Dwie osoby nie żyją i jedna osoba w stanie krytycznym - to tragiczny bilans dzisiejszego wypadku. Tuż przed miejscowością Gwda Wielka doszło do zderzenia dwóch pojazdów: samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. Jak poinformowała nas Anna Matys, rzecznik prasowy szczecineckiej Komendy Powiatowej Policji, prawdopodobną przyczyną zderzenia była nadmierna prędkość samochodu osobowego marki Peugeot. Podróżowały nim trzy osoby: kierowca 19-latek, który w stanie krytycznym został przewieziony do szczecineckiego szpitala oraz pasażer i pasażerka, którzy zginęli na miejscu. Kierowca samochodu ciężarowego nie doznał większych obrażeń.

Na miejscu pracują funkcjonariusze, którzy ustalą przyczynę tego tragicznego zdarzenia. Kierowcy podróżujący drogą krajową nr 20 w kierunku Gwdy Wielkiej muszą liczyć się ze znacznymi utrudnieniami w ruchu.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (18)

Aga 2015-12-22 15:56

Boże aż tak młodym ludzia się spieszy na tamten świat :(

znajomy 2015-12-22 19:07

Wyrazy współczucia dla rodziców i dziadków.

Michalina 2015-12-22 19:36

Aga nikomu się tam nie spieszy...

Kuba 2015-12-22 19:39

Głupota i brawura, oraz chęć popisania się doprowadza właśnie do takich wypadków... choć przykro jest z powodu wypadku to czas zacząć myśleć na drogach.

Anka 2015-12-23 07:42

skąd ci ludzie byli? ktoś wie? :(

Iga 2015-12-23 07:52

To nie prędkość zabija tylko idiota ktory przecenia swoje umiejetnosci za kierownica

Ja 2015-12-23 08:45

przepraszam bardzo, tylko nie idiota. kazdemu to sie moglo zdarzyc, przeciez sprawca nie mial na celu nikogo zabijac czy krzywdzic..

Rodzina osob z wypadku 2015-12-23 09:03

@Kuba twoj komenatrz byl zbedny... wspolczuje za to twojej rodzinie ze jestes podly jak 3/4 Polski.. swoje madrosci zostaw dla siebie bo tylko ranisz innych nie znajac przyczyn tego wszystkiego, a ja znajac, doskonale wiem dlaczego mogloby tak wyjsc, ale nie mam co o tym pisac bo ty nie znasz kierowcy a ja bardzo dobrze znam.... doskonale znam

Rodzina osob z wypadku 2015-12-23 09:04

@Iga Idiotka to jestes ty poniewaz madrzysz sie przez ten internet i zadnych nie potrafisz ukazac wspolczuc... ale ja za to wspolczuje twoim dzieciom terazniejszym badz przyszlym bo jestes bez uczuc

G W 2015-12-23 09:26

Kazdy siadajac za kierownice musi liczyc sie z tym ze moze dojsc do wypadku, czesto to przyczyna predkosci, uszkodzenia mechanizmu i rownie czesto kierowcy innego pojazdu

Xxxx 2015-12-23 10:56

No niech tak bedzie ale lepek mial pare dni prawko i co juz myslal ze jest kubica. Debil normalnie wiadomo jaka pogoda byla wczoraj. To zapier* jak poj*.

kierowca 2015-12-23 13:02

A jak by zamiast ciężarówki jechała osobowka z całą rodziną !!!!!!kret***w nie brakuje.!!!!!!!

Jolanta 2015-12-23 14:29

Wyrazy współczucia dla całej rodziny, jest to ogromna tragedia. Bulwersują mnie niektóre komentarze że przy tak wielkiej tragedii nie powstrzymują się od wulgaryzmu, oni też będą kiedyś zapewne rodzicami i dziadkami.

Rzetelny 2015-12-23 14:45

Jak czytam komentarze rodziny osób z wypadku to aż mi oczy krwawią! Nie potraficie zrozumieć jaka ze jest prawda? Winą należy obarczyć tego, kto złamał prawo (tu: znaczne przekroczenie prędkości) Oczywiście lepiej jest mówić że tak musiało być i taki los itp. Mało tego prawo jazdy od miesiąca! Jakby jechał przepisowo - nic strasznego by się nie wydarzyło. Składam wyrazy współczucia dla rodziny poszkodowanych. [*]

Kuba 2015-12-23 17:58

Myślę, że tu nie chodzi o mądrzenie się tylko po prostu o brawurę kierowców w młodym wieku. Jest mi mimo wszystko przykro z powodu wypadku i utraty rodziny, ale jeżdżąc po polskich drogach widzę jak zachowują się młodzi w autach, szczególnie przy znajomych, a także my wszyscy widzimy "Zginął młody kierowca, przyczyna: nadmierna prędkość, niedostosowanie się do warunków itd."... Zbędny komentarz to taki, w którym ludzie nie umieją pokazać za grosz kultury, a nie taki, w którym pokazujemy prawdę i realia polskich kierowców (nie piszę i nie myślę oczywiście o wszystkich)..

janek 2015-12-23 21:25

jednego mniej, szkoda tylko tych dzieci :(

Ja 2015-12-25 14:14

Jesli nie wiecie jak bylo i tylko to co uslyszeliscie to od razu piszecie to nie wkladajcie nosa w nie swoje sprawy. Jakbyscie byli osobami ktore maja troche rozumu to byscie sie zajeli swoja rodzina i Swietami a nie innych obwiniacie i wypisujecie glupoty.

Narsil18 2016-01-24 17:09

Oni byli z Czarnego. Mój kumpel tam zginął