Paweł Rybak kandydatem ugrupowania RdS do Rady Miasta Szczecinek

  • KW
  • 2015-12-21 14:12:29
Paweł Rybak kandydatem ugrupowania RdS do Rady Miasta Szczecinek
  • Foto: TV Gawex

Ugrupowanie obywatelskie Razem dla Szczecinka przedstawiło swojego kandydata do Rady Miasta Szczecinek. Jest nim Paweł Rybak, nauczyciel, który powalczy o miejsce w radzie Małgorzaty Golińskiej.

Przypomnijmy, w połowie listopada, w związku z uzyskaniem przez radną Małgorzatę Golińską mandatu poselskiego i złożeniem przez nią ślubowania, Komisarz Wyborczy w Koszalinie wydał postanowienie, stwierdzające wygaśnięcie jej mandatu w Radzie Miasta Szczecinek. W ślad za nim Wojewoda Zachodniopomorski ogłosił termin wyborów uzupełniających, które zaplanowano na 31 stycznia 2016. Do 22 listopada komitety wyborcze miały czas, aby zarejestrować się w wyborach uzupełniających. Zrobiło to sześć komitetów wyborczych. Natomiast do jutra (22 grudnia) komitety mają czas zgłosić swoich kandydatów.

Dzisiaj (21.12) KWW Razem dla Szczecinka zaprezentowało swojego kandydata, którym jest mieszkaniec Szczecinka, nauczyciel, Paweł Rybak. Chcielibyśmy poinformować mieszkańców naszego miasta, że naszym kandydatem do Rady Miasta Szczecinek z okręgu numer 2 jest Pan Paweł Rybak - poinformowała podczas dzisiejszego briefingu Joanna Pawłowicz, członek ugrupowania Razem dla Szczecinka. Przypomnę, że z tego okręgu radną, także z ugrupowania Razem dla Szczecinka, była Małgorzata Golińska, obecnie Poseł na Sejm RP.  W związku z tym gorąco polecam kandydaturę Pana Pawła, mieszkańca tego terenu, co jest bardzo ważne -  dodała. Jak zaznaczył Paweł Rybak, Małgorzata Golińska ciężko pracowała w Radzie Miasta i dobrze reprezentowała interesy mieszkańców, dlatego chciałby on kontynuować jej pracę. Radny powinien reprezentować wszystkich mieszkańców, nie tylko z obwodu, z którego był wybrany. Ja chciałbym jako radny słuchać mieszkańców, poznawać ich problemy, troski i próbować je rozwiązywać albo chociaż minimalizować - mówił kandydat do Rady Miasta Szczecinek.

Paweł Rybak kandydatem ugrupowania RdS do Rady Miasta Szczecinek

Komentarze (4)

abc 2015-12-21 16:33

Paweł na prezydenta:)

eh.... 2015-12-22 08:28

Ci ludzie żyją tylko z lansu przed szczecineckimi mediami Zero pomysłów.... Zero działań 100%Szczekanania brak słów facet zestresowany nie pasuje do radnych RDS chłop jeszcze nie medialny gdyż si si się się zestresowal

Org 2015-12-22 14:28

Dalej Paweł. Alleluja i do przodu. Damy radę :)

Katarzyna 2015-12-27 10:46

co niektórzy ukrywają się i tylko potrafią krytykować eh....

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: