Wigilia samorządowa powiatu szczecineckiego

  • KW
  • 2015-12-19 09:26:34
Wigilia samorządowa powiatu szczecineckiego
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj, 18 grudnia w internacie Zespołu Szkół nr 2 odbyła się wigilia samorządowa zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Szczecinku.

Ta tradycja kultywowana jest już przez szczecineckie Starostwo Powiatowe od kilkunastu lat. Spotkanie wigilijne jest okazją do wysłuchania kolęd, podsumowania roku i złożenia sobie świąteczno-noworocznych życzeń. W wydarzeniu biorą udział nie tylko powiatowi radni i szefowie instytucji podległych starostwu, ale także wielu zaproszonych gości. Są to na przykład samorządowcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele fundacji i stowarzyszeń. Po rozpoczęciu wigilii głos zabrał Starosta Krzysztof Lis, który podziękował wszystkim za przybycie i zaznaczył, że jest to bardzo dobra okazja do podsumowania całego mijającego właśnie roku. W Szczecinku mają miejsce fantastyczne przedsięwzięcia - mówił starosta odnosząc się do rozwoju gospodarczego miasta i powiatu. Na sam koniec swojego przemówienia Krzysztof Lis złożył życzenia świąteczno-noworoczne wszystkim przybyłym na wigilię. 

Od strony kulinarnej wigilijną wieczerzę przygotowali po raz kolejny uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Warcisława IV. Dla nich jest to także ważne wydarzenie. Na stole serwowane były tradycyjne dania, znane z rodzinnych wigilii takie jak barszcz czerwony z uszkami czy śledź i ryby. 

Relację z tego wydarzenia zobaczą Państwo w świątecznym programie lokalnym TV GAWEX. Zapraszamy!  

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

2015-12-19 19:52

Po cóż głosować za zmianami, gdy praworządni piją sobie z dziubków z tymi, których podobno chcą zapuszkować. Wstawcie relację z życzeń Aleksandrowicz - Pawłowicz:)

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: