Magicznie i wyjątkowo w Szkole Podstawowej nr 1

  • KW
  • 2015-12-18 14:33:24
Magicznie i wyjątkowo w Szkole Podstawowej nr 1
  • Foto: TV Gawex

Przepiękna muzyka rozbrzmiewała wczoraj (16.12) w Szkole Podstawowej nr 1 w Szczecinku. Wszystko za sprawą koncertu świątecznego, który przygotował działający w tej szkole Chór Primo. Atmosfera występów była naprawdę niezwykła i magiczna.

W wyjątkowy klimat Świąt Bożego Narodzenia wprawili wszystkich uczniów szczecineckiej Szkoły Podstawowej nr 1 ich koleżanki i koledzy tworzący chór PRIMO. 120 - tu niesamowicie uzdolnionych uczniów z chóru zaprezentowało wczoraj (16.12) swoje wokalne i muzyczne zdolności podczas koncertu kolęd i pastorałek, który odbył się właśnie w Szkole Podstawowej nr 1 w Szczecinku. Chór Primo istnieje od 2004 roku. Zawsze dużo dzieci jest zainteresowanych zajęciami, uwielbiają te zajęcia. Kilka lat temu chór został rozszerzony o maluchy, aby z każdym rokiem dzieci szlifowały swoje talenty - mówi Teresa Dybowska, nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej nr 1 oraz organizatorka czwartkowego występu.  Jak zaznacza, dzieci bardzo chętnie biorą udział w takich wydarzeniach i zapraszają swoich najbliższych, którzy także wczoraj nie zawiedli i licznie stawili się, aby podziwiać talenty swoich córek, synów czy wnuków.

Podczas koncertu kolęd i pastorałek usłyszeliśmy łącznie kilkanaście utworów muzycznych, recytacje oraz prezentacje instrumentalne na dzwonkach, trąbce czy pianinie.

Relacja z wydarzenia już dzisiaj w TV GAWEX. Zapraszamy!

Magicznie i wyjątkowo w Szkole Podstawowej nr 1

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: