Szczecineccy piłkarze ze świąteczną wizytą u przedszkolaków

  • KW
  • 2015-12-18 08:14:07
Szczecineccy piłkarze ze świąteczną wizytą u przedszkolaków
  • Foto: TV Gawex

Szczecineckie przedszkolaki przez cały miniony tydzień gościły w swoich placówkach wyjątkowych gości - przedstawicieli Miejskiego Klubu Piłkarskiego Szczecinek oraz Akademii Piłkarskiej. Wczoraj (17.12) taka wizyta odbyła się w Przedszkolu Nutka.

Od początku tygodnia szczecineckie przedszkola odwiedzane są przez przedstawicieli MKP Szczecinek oraz Akademii Piłkarskiej Szczecinek. Te spotkania mają na celu nie tylko zachęcenie dzieci do uprawiania piłki nożnej ale również do aktywnego kibicowania. Szukamy nowych kibiców, chcemy zapełnić stadion i propagować piłkę nożną w Szczecinku. Mamy nadzieję, że dzięki temu zachęcimy najmłodszych i ich rodziców, aby przychodzili na nasz stadion, na mecze - mówi Zbyszek Węglowski, trener MKP Szczecinek. 

Najmłodsi byli bardzo zadowoleni z wizyty starszych kolegów, piłkarzy. Jak zapewniali, bardzo lubią grać w piłkę i w przyszłości chcieliby grać zawodowo. Polska reprezentacja piłki nożnej nie musi się więc obawiać o brak zawodników - młode pokolenie uzdolnionych piłkarzy już dorasta, a niektórzy już nawet posiadają kilka goli na swoim koncie. Jak podkreśliła wychowawczyni jednej z grup przedszkola Nutka, dzieci bardzo chętnie uprawiają sport, a także z wielkim zaangażowaniem uczęszczają właśnie na zajęcia sportowe.

Cała akcja ma na celu zapoznanie najmłodszych z Miejskim Klubem Piłkarskim Szczecinek oraz z Akademią Piłkarską Szczecinek, a także zaprezentowaniem profesjonalnego sprzętu. Na koniec spotkania maluchy miały możliwość zagrania z piłkarzem MKP przebranym za Świętego Mikołaja, otrzymując przy tym drobne upominki.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

rodzic zdziwiony 2015-12-18 21:26

Pilkarze byli w kilku przedszkolach a na swoim fan pageu wymienili tylko 2 przedszkola? Czyzby panowie z MKP zapomnieli ze odwiedzili tez inne dzieci w innych placowkach?

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: