Ręcznie wykonane bombki, stroiki, choinki - kiermasz Aktywnych Kobiet na Placu Wolności

  • KW
  • 2015-12-11 12:50:34
Ręcznie wykonane bombki, stroiki, choinki - kiermasz Aktywnych Kobiet na Placu Wolności
  • Foto: TV Gawex

Już po raz kolejny na szczecineckim Placu Wolności mogliśmy zakupić ręcznie wykonane ozdoby, które rozprowadzały panie ze Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet ze Szczecinka. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży zasilą konto Hospicjum św. Franciszka z Asyżu w Szczecinku.

Ozdoby, które dzisiaj mieszkańcy naszego miasta mogli nabyć na kiermaszu, zostały wykonane na warsztatach osób niepełnosprawnych z osobami zdrowymi. Odbywają się one od września, w ramach projektu "Jesteśmy razem" dofinansowanego przez Burmistrza Miasta Szczecinek. Podjęłyśmy decyzję, że ozdoby wykonane podczas warsztatów sprzedajemy i pieniądze przekazujemy na hospicjum -  mówią panie ze Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet. Do tej pory stowarzyszenie przekazało na hospicjum 6 tysięcy złotych.

Na piątkowym kiermaszu mogliśmy nabyć ozdoby wykonane różnymi technikami. Nie zabrakło choinek, szyszek, stroików, mikołajów czy bombek. Uważamy, że mamy tak szeroką ofertę, która zadowoli z pewnością każdego klienta - dodają nasze rozmówczynie. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: