Chcesz zwiedzić szczecinecki ratusz? Będzie taka okazja!

  • KW
  • 2015-12-10 11:01:03
Chcesz zwiedzić szczecinecki ratusz? Będzie taka okazja!
  • Foto: TV Gawex

Już 20 grudnia wszyscy chętni będą mieli okazję zwiedzić szczecinecki ratusz. Zwiedzanie odbędzie się podczas jarmarku bożonarodzeniowego.

W tym samym czasie, w którym organizowany jest jarmark świąteczny, Urząd Miasta włącza się w organizacyjnie do tego przedsięwzięcia. Uważamy, że jest spora część mieszkańców naszego miasta, która jeszcze nie widziała nowej części ratusza czy piwnic, które zostały wyremontowane - mówi Tomasz Czuk, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Szczecinek. Dlatego też, od godziny 14 do godziny 16 w niedzielę, 20 grudnia, szczecinecki Urząd Miasta będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców miasta, którzy mają ochotę go zwiedzić i zobaczyć, jak on wygląda od środka. 

Przez dwie godziny pracownicy ratusza postarają się pokazać wszystko to, co najważniejsze, a mowa tu na przykład o patio, sali obrad, piwnicach, w których znajdowały się dawne hitlerowskie więzienia i więzienie NKWD. Jeżeli się uda to wejdziemy też na wieżę ratuszową, zobaczyć jak Plac Wolności wygląda z lotu ptaka - dodaje Tomasz Czuk. 

W niedzielę, 20 grudnia w godzinach od 14 do 16 w ratuszu będzie osoba, która wcieli się w rolę przewodnika. Wystarczy przyjść do ratusza i ruszyć do zwiedzania. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: