Jak co roku Motomikołaje nie zawiedli!

  • Redakcja TV Gawex
  • 2015-12-06 20:40:35
Jak co roku Motomikołaje nie zawiedli!
  • Foto: TV Gawex

Strojna parada Mikołajów na motorach jak co roku przejechała przez nasze miasto zostawiając za sobą dym spalonych opon i ryk silników, ale dokładnie o to chodziło. Mikołaje na ulicach Szczecinka pojawili się po raz trzeci i mieszkańcy dokładnie wiedzieli czego się po nich spodziewać.

Akcja z roku na rok zyskuje sobie na popularności, a w tym sezonie do Szczecineckiej Grupy Motocyklowej dołączyli sympatycy z całego powiatu szczecineckiego. Przedsięwzięciu przewodniczył Łukasz Spryszyński szczególnie cieszy się z tego, że akcja nabiera coraz większego rozgłosu, a co za tym idzie, że udaje się pozyskać coraz więcej środków na zakup upominków dla dzieci. Przewóz dzieci motorem i parada mikołajów, to nie jedyne atrakcje przygotowywane przez grupę motocyklową. O godz 16:00 Motomikołaje włączyli się miejskie obchody dnia św. Mikołaja zorganizowane w sali kinowej SAPiKu. Tu dzieci mogły obejrzeć przedstawienie opowiadające o tym co dzieje się gdy czekam na św. Mikołaja, a dziej się dużo emocjonujących i czasem niebezpiecznych rzeczy. Tym razem w Szczecinku gościła grupa artystyczne z Poznania, która zachwycała się szczecinecką radosna publicznością. W hali kina można było  zakupić upominki i domowe potrawy świąteczne przygotowane przez koła gospodyń i osoby prywatne, nie zabrakło też atrakcji na innych stoiskach handlowych. Swoje prace prezentowały i sprzedawały też Panie ze stowarzyszenia Kobiet Aktywnych, które jak co roku pozyskane z kiermaszu pieniądze przekazują na Szczecineckie Hospicjum

Dzieci mogły wspólnie z animatorami z SAPiKu wykonać własnoręczne ozdoby choinkowe, pomalować buźki, czy powróżyć. Zabawa była przednia i trwała do późnych godzin wieczornych.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: