PCPR: IX tabor świętego Mikołaja

  • Redakcja TV Gawex
  • 2015-12-04 18:38:27
PCPR: IX tabor  świętego Mikołaja
  • Foto: TV Gawex

4 grudnia o godz. 17:00 zimowy „Tabor Świętego Mikołaja”, już po raz dziewiąty odwiedził rodziny współpracujące z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Szczecinku.

Tym razem zabawa odbyła się w budynku Samorządowej Agencji Promocji i Kultury, przy ul. Kilińskiego 1 w Szczecinku. Imprezę mikołajkową rozgrzała muzyka DeeJaya, a  licznie przybyli całymi rodzinami uczestnicy mogli wziąć udział w konkursach zgadywankach, a także rodzinnymi konkursie kolęd i pastorałek dla najmłodszych. Nie zabrakło także prezentów oraz wizyty samego Świętego Mikołaja ze słodkimi paczkami. Zabawa przygotowywana została głównie z myślą o dzieciach z rodzin zastępczych, wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz pozostałych milusińskich, znajdujących się pod opieką Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Szczecinku.  Jak powiedziała nam Małgorzata Kubiak-Horniatko, dyrektor PCPR jak co roku zrobimy wszystko, aby dzieci bawiły się najlepiej, jak tylko się da. To próba generalna tego, przed tym co czekać będzie na nasze dzieci za rok, a to będzie coś wyjątkowego bo to okrągły jubileusz. Już dziś możemy zdradzić, ze impreza odbędzie się w kinie Wolność, ale formuła pozostanie na razie dla tajemnicą.
Tegoroczny IX Tabor świętego mikołaja to doskonała okazja do wspólnego świętowania zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, te ostatnie widać świetnie czuły się w swoim gronie, tańczyły i śpiewały. Z pewnością Tabor Świętego Mikołaja na stałe wpisał się w świadomość naszych podopiecznych  – mówi Małgorzata Kubiak-Horniatko, dyrektor PCPR.

Relację z tego wydarzenia zobaczą Państwo w serwisie Informacyjnym Echa Dnia 7 stycznia. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: