Straż Miejska dziękuje i organizuje ognisko dla dzieci

  • KW
  • 2015-12-02 12:35:56
Straż Miejska dziękuje i organizuje ognisko dla dzieci
  • Foto: TV Gawex

Dzisiaj, 2 grudnia o godzinie 9:30 na terenie SAPiKu przy ulicy Kilińskiego odbyło się ognisko organizowane przez szczecinecką Straż Miejską. Ognisko jest wyrazem wdzięczności za pomoc w organizowanej miesiąc temu imprezie w kinie Wolność ''Z odblaskiem bezpieczniej''.

5 listopada bieżącego roku szczecinecka Straż Miejska organizowała imprezę dla uczniów ze Szkół Podstawowych w Szczecinku "Z odblaskiem bezpieczniej". Strażnicy poprzez prezentacje i konkurencje edukowali i nakłaniali najmłodszych do noszenia odblasków, gdyż zwiększają one ich bezpieczeństwo na drogach. W akcję zaangażowało się wielu uczniów i nauczycieli, za co dzisiaj szczecinecka straż miejska podziękowała, organizując ognisko. Straż Miejska organizuje ognisko dla wszystkich uczestników, którzy wzięli udział w organizacji pięknej imprezy ''Z odblaskiem bezpieczniej''. W ten sposób chcielibyśmy się zrewanżować, że w tak piękny sposób przygotowali się do wspaniałych występów na finale akcji - mówi Paulina Peciak-Nazarewska ze Straży Miejskiej Szczecinek.

Oprócz pieczenia kiełbasek dla najmłodszych przygotowano także gry i zabawy. Były alkogoogle, tory przeszkód, czy rzucanie do celu. W dzisiejszym spotkaniu na świeżym powietrzu udział wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 7, z Integracyjnej Szkoły Podstawowej oraz podopieczni Samorządowej Agencji Promocji i Kultury.  Ognisko nie odbyłoby się bez pomocy Pana Artura Pawłowskiego, SAPiKu oraz OSiRu za co serdecznie dziękujemy - dodaje P. Peciak-Nazarewska.

Relacja z ogniska już dzisiaj (02.12) w TV GAWEX. Zapraszamy!

 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: