Poseł Radosław Lubczyk otworzył biuro poselskie w Szczecinku

  • KW
  • 2015-12-01 07:39:30
Poseł Radosław Lubczyk otworzył biuro poselskie w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

30 listopada w poniedziałek Poseł Radosław Lubczyk otworzył oficjalnie swoje biuro poselskie w Szczecinku i podczas krótkiego briefingu poinformował jak będzie ono funkcjonowało i kto będzie w nim urzędował.

Mam zaszczyt otworzyć dzisiaj swoje biuro poselskie. Tak, jak obiecałem - biuro jest dla mieszkańców. Zapraszam wszystkich, możecie tu przychodzić ze swoimi problemami i mam nadzieję, że uda się je wspólnie rozwiązywać - rozpoczął Radosław Lubczyk, Poseł na Sejm RP.  W biurze poselskim Radosława Lubczyka głównie będą urzędować asystenci, będzie również pomoc prawna, z której będą mogli skorzystać mieszkańcy naszego miasta. W biurze będę przebywał często, w zależności od posiedzeń Sejmu. Ja jestem posłem niezawodowym, czyli nie pobieram wynagrodzenia z Sejmu. Posłem się bywa, lekarzem się jest więc będę pracował w swoim gabinecie i jeśli nie będzie mnie w biurze poselskim, będę w gabinecie lekarskim -  dodał Radosław Lubczyk.

Biuro poselskie Radosława Lubczyka znajduje się na Placu Wolności 6/14. Od godziny 13 do 18, codziennie, w biurze spotkać będzie można asystenta. Poseł zapowiedział także, że co miesiąc lub co dwa miesiące zamierza robić spotkanie z lokalnymi mediami, aby na bieżąco informować mieszkańców co udało mu się zdziałać, jakie sprawy są w trakcie realizacji, a co nie może być zrealizowane z powodu różnych przeciwności.

Z biurem poselskim Radosława Lubczyka można skontaktować się pod następującymi numerami telefonu 512 154 007 lub 606 390 444.

Podczas wczorajszego briefingu poseł wspomniał także o zamiarze złożenia interpelacji poselskiej wraz z Małgorzatą Golińską w sprawie odwołania Prezesa Spółki PGK Szczecinek. Pisaliśmy o tym w artykule: Posłowie ze Szczecinka także przeciwni zmianom w Spółce PGK

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: