Karolina Pisarek o krok od zwycięstwa w Top Model

  • KW
  • 2015-11-30 22:37:28
Karolina Pisarek o krok od zwycięstwa w Top Model
  • Foto: Top Model

Karolina Pisarek, 18-letnia mieszkanka Szczecinka, zajęła drugie miejsce w piątej edycji programu Top Model emitowanego przez stację TVN. W ostatnim odcinku programu to widzowie głosowali za pomocą smsów na finałową trójkę i to ilość głosów decydowała o wygranej.

Odcinek finałowy programu Top Model otworzył pokaz kolekcji ubrań Elwiry Rutkowskiej. Ubrania na wybiegu zaprezentowali oczywiście uczestnicy piątej edycji programu. Po pokazie przyszedł czas na podsumowanie kilku miesięcy ciężkiej pracy i walki ze swoimi słabościami uczestników. Na ekranach telewizorów mogliśmy zobaczyć kilkuminutowy film - skrót z najważniejszych wydarzeń emitowanych w każdym odcinku Top Model oraz filmy prezentujące drogę finalistów w programie. Do finału trafiło dwóch panów, ale jest jeszcze ona, nasza cudowna, piękna, rodzynek tej edycji Karolina Pisarekzapowiedział Karolinę Michał Piróg, współprowadzący poniedziałkowy program na żywo.

Jedną z nagród dla zwycięzcy jest zdjęcie na okładce magazynu Glamour. Finaliści tej edycji mieli okazję do zdjęć pozować na wyspie Lanzarote. Karolina jest diabelnie fotogeniczna - podsumowała Zuza Krajewska, fotografująca finalistów na wyspie dla Glamour. Karolinko brak mi słów. Ty z dziewczynki wyrosłaś w bardzo szybkim tempie na kobietę. To jest piękna okładkapowiedziała Kasia Sokołowska, członek jury.

Po prezentacji okładek przyszedł czas na pierwsze wyniki głosowania - na tym etapie odpadała jedna osoba. Decyzją widzów Karolina Pisarek wraz z Radkiem Pestką przeszli dalej i walczyli o zajęcie pierwszego miejsca w programie Top Model. Tym samym Jakob Kosel pożegnał się z szansą na wygraną. 

Kolejna i ostatnia sesja, w której wzięli udział finaliści i mogliśmy obejrzeć z niej relację to sesja ś‌wiąteczna z dziećmi dla firmy Apart. Jest bardzo mało dziewczyn z takim super uśmiechem w świecie mody - usłyszeliśmy o Karolinie w podsumowaniu zdjęcia przez jury. Nie dość, że jesteś śliczna to zaczynasz być bardzo profesjonalna - dodała K. Sokołowska. 

Z każdą minutą programu emocje rosły. Karolina wraz z Radkiem w uścisku oczekiwali werdyktu widzów, który ogłosiła Joanna Krupa. Zwycięzcą piątej edycji programu Top Model został Radek Pestka i wygrał z Karoliną w ostatnim pojedynku. Finalista za swój sukces otrzymał 100 tysięcy złotych, zdjęcie na okładce Glamour oraz kontrakt z agencją modelek Avant Models

Karolinie Pisarek gratulujemy wytrwałości, zajęcia tak wysokiego miejsca w programie i życzymy dalszej, satysfakcjonującej pracy w modelingu!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: