Posłowie ze Szczecinka także przeciwni zmianom w Spółce PGK

  • KW
  • 2015-11-30 14:07:49
Posłowie ze Szczecinka także przeciwni zmianom w Spółce PGK
  • Foto: TV Gawex

Dziś (30.11) odbył się briefing, podczas którego poseł ziemi szczecineckiej z ramienia partii Nowoczesna Radosław Lubczyk poinformował, że wraz z posłanką Małgorzatą Golińską zamierzają złożyć interpelację poselską związaną ze zmianami w Spółce PGK.

Poseł Radosław Lubczyk zapowiedział, że wraz z Małgorzatą Golińską zamierzają złożyć interpelację do właścicieli spółki w sprawie powołania nowego prezesa zarządu Spółki PGK w Szczecinku. O zmianach w PGK pisaliśmy w artykule: Związkowcy przeciwni zmianom w Spółce PGK Szczecinek. Wystosowali list otwarty. Chciałbym się odnieść do sytuacji, która ma miejsce w Szczecinku, a mianowicie o sytuację w Spółce PGK - mówił poseł podczas briefingu - chcę zadać właścicielom spółki kilka pytań, między innymi o sposoby wyboru prezesów, ich kompetencje - dodał.

Poseł Lubczyk zapowiedział także, że w najbliższy piątek, wraz z posłanką Małgorzatą Golińską zamierzają spotkać się z byłym już prezesem PGK Leszkiem Ogarem oraz ze związkowcami, aby omówić plan działania w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: