''Mniej niż pół...'' Roberta Antosza

  • KW
  • 2015-11-30 10:50:14
''Mniej niż pół...'' Roberta Antosza
  • Foto: TV Gawex

"Mniej niż pół..." to tytuł najnowszej wystawy fotograficznej Roberta Antosza, której otwarcie miało miejsce w miniony piątek (27.11) w Centrum Konferencyjnym Zamek. Prezentowane fotografie skupiają się na tym ułamku sekundy, w którym rejestrowane jest zdjęcie tuż po naciśnięciu migawki aparatu.

Robert Antosz z wykształcenia leśnik, z pasji fotograf. Choć przygodę z fotografią rozpoczął w szkole podstawowej, dopiero w miarę upływu czasu zaczął odkrywać, że fotografując, nie tylko rejestruje obraz, ale przede wszystkim opowiada o sobie i swojej wrażliwości. Autor od lat pasjonuje się fotografowaniem otaczającej nas przyrody, jego zdaniem, często nie zauważamy tego jaki świat dookoła nas jest piękny i niepowtarzalny.

Jak podkreśla Robert Antosz, każde ze zdjęć ma swoją pasjonującą historię, której efektem jest powstały obraz. Teraz te niesamowite obrazy możemy oglądać w Galerii Centrum Konferencyjnego Zamek w Szczecinku. Wernisaż został zorganizowany przy wsparciu Jolanty Korsak-Kopterskiej z SAPiKu, która z autorem zdjęć zna się od wielu lat. Wystawa "Mniej niż pół..." będzie dostępna dla zwiedzających do 8 grudnia.   

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: