Grom Turowo zmierzył się z Wilkami Morskimi ze Szczecina

• Redakcja TV Gawex
  • 2015-11-29 10:13:21

28 listopada 2015 młodziczki młodsze rozegrały drugą kolejkę ligową ZOZKosz. Na parkiecie w Turowie podejmowały zespół ze Szczecina Wilki Morskie II.

Dziewczęta z Gromu rozpoczęły od prowadzenia, jednak z biegiem czasu Wilki ze Szczecina poczynały sobie śmielej. Do przerwy przegrywają zawodniczki Gromu 40:23. Jednak w trzeciej kwarcie odrabiają dość szybko większość strat do Wilczyc.

Najlepiej grająca tego dnia zawodniczką w zespole Gromu  jest  Alicja Zelmanowska, w dwóch kolejnych akcjach łapie czwarte i piąte przewinienie, w efekcie czego opuszcza parkiet jeszcze w trzeciej kwarcie. Od tego momentu gra  zespołu Grom Turowo ponownie się załamuje i kończymy on mecz w obronie.

Zawodniczki Gromu Turowo nie poradziły sobie z trzema zawodniczkami Pawła Dzierby, tylko one punktowały w zespole ze Szczecina. Na dwie z nich nie znaleziono pomysłu a raczej obrońcy. 31 punktów zdobyła Boniewska Laura a 26 Szymoniak Barbara, 14 dorzuciła Bujak Anna.

Trener Marcin Gurtatowski liczy, że w kolejnych rozgrywkach zawodniczki wyciągną wnioski z przegranego spotkania i odrobią straty.

Info: Grom Turowo