Uczniowie zrezygnowali z klasowych Mikołajek - pomogą 82-letniej kobiecie w ramach Szlachetnej Paczki

  • KW
  • 2015-11-24 11:19:11
Uczniowie zrezygnowali z klasowych Mikołajek - pomogą 82-letniej kobiecie w ramach Szlachetnej Paczki
  • Foto: Katarzyna Kowalczyk

Uczniowie klasy 3a z Gimnazjum im. Bohaterów Oflagu II D w Bornem Sulinowie zrezygnowali w tym roku szkolnym z klasowych Mikołajek. W zamian postanowili zorganizować szlachetną paczkę dla 82 – letniej mieszkanki Bornego Sulinowa, osoby samotnej i zasłużonej dla miasta.

W naszym szczytnym celu wspomagają nas finansowo również pracownicy naszej szkoły. Tym samym zachęcamy mieszkańców naszego powiatu oraz firmy i instytucje do wstąpienia w szeregi Darczyńców Szlachetnej Paczki. Aż trzydzieści rodzin w powiecie szczecineckim zakwalifikowało się do ogólnopolskiej bazy rodzin Szlachetnej Paczki. To rodziny w bardzo trudnej sytuacji życiowej, którym Państwa wsparcie pomoże stanąć na nogi - zapewnia Katarzyna Kowalczyk, wychowawczyni klasy 3a oraz wolontariusz Szlachetnej Paczki.

Przypomnijmy, wystarczy wejść na stronę Szlachetnej Paczki, wybrać rodzinę z internetowej bazy, przygotować paczkę i dostarczyć ją do magazynu w dniach 12 – 13 grudnia 2015r. Wolontariusze Szlachetnej Paczki chętnie udzielą Państwu wsparcia i pomocy w przygotowaniu paczki. Wszyscy możemy sprawić, że rodziny potrzebujące wsparcia będą miały piękne, niezapomniane Święta Bożego Narodzenia i usiądą szczęśliwe do wigilijnego stołu - dodaje Katarzyna Kowalczyk.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: