Karolina Pisarek - jedyna kobieta w finale Top Model!

  • KW
  • 2015-11-23 22:06:29
Karolina Pisarek - jedyna kobieta w finale Top Model!
  • Foto: Top Model

W poniedziałkowy wieczór, 23 listopada, po raz kolejny mogliśmy śledzić zmagania uczestników programu Top Model, wśród których znajduje się Karolina Pisarek, 18-letnia mieszkanka Szczecinka.

Dwunasty odcinek to dalsze zmagania uczestników programu w Wietnamie. Występy na fashion week w Wietnamie oraz zadania, które przygotowali dla nich twórcy programu. Pierwszy dzień pokazów poszedł uczestnikom bardzo dobrze - brała w nich udział także Karolina Pisarek, która wypadła znakomicie. 

W przerwie między pokazami na uczestników czekało zadanie - zareklamowanie wietnamskiego jedzenia w języku wietnamskim. Uczestnicy losowali posiłek, który musieli spożyć i zareklamować. Mieszkanka Szczecinka trafiła na owoc, którego nie można jeść na ulicach Wietnamu, gdyż... bardzo śmierdzi. Nie wiem jak ja to przełknę! - wykrzyknęła Karolina Pisarek, jednakże poradziła sobie z tym zadaniem, udało jej się z "kamienną twarzą" wypowiedzieć swoją kwestię i spożyć owoc. 

Podczas kolejnych pokazów mogliśmy obserwować następne zmagania Karoliny na wybiegu. "Pięknie wygląda w monumentalnych formach", "uratowała projektantce sukienkę" - takie opinie usłyszeliśmy od jury programu Top Model, które zasiadało na widowni podczas występu szczecinecczanki. 

Kolejne, ostatnie zadanie w tym odcinku programu to sesja zdjęciowa w specjalnych stylizacjach. Karolina Pisarek wystąpiła w roli sprzedawczyni kwiatów. Zauważyć można było starania uczestników i świadomość, że to już ostatnie zadania, które zadecydują o tym, kto znajdzie się w finale programu Top Model. Ja zawsze walczyłam o siebie przez cały program. Miałam słabsze dni, ale to mi dało kopa i powera, że skoro jestem na samym końcu to muszę wziąć się w garść i walczyć. Przyszłam do programu jako nieśmiała, mała dziewczynka, a teraz jestem i czuję się kobietą - powiedziała Karolina Pisarek. 

Chyba bardziej uwiodłaś mnie na pokazie w sukni, w fioletowe kwiaty - zwróciła się do Karoliny jurorka Katarzyna Sokołowska podczas podsumowania odcinka. Uważam, że masz piękną twarz; nam pokazałaś, że nie jesteś wysoka i dałaś radę - dodawali jurorzy. Jak dla mnie to jest 100% finał - podsumował Marcin Tyszka. 

Ostatecznie jurorzy zdecydowali dać szansę Karolinie Pisarek, która wraz z Jakobem Koselem i Radkiem Pestką, dostała się do finału Top Model i zawalczy o 100 tysięcy złotych, zdjęcie na okładce miesięcznika Glamour oraz o podpisanie kontraktu z agencją modelek Avant Models. Jestem w wielkim szoku, dziękuję bardzo - zareagowała Karolina na wiadomość o wejściu do finału. 

Wielki finał, w którym okaże się kto zwycięży w piątej edycji programu Top Model, już za tydzień, 30 listopada. 

Trzymamy kciuki za Karolinę!

Komentarze (5)

Aga 2015-11-24 06:14

Bravo, piękna i skromna dziewczyna. Gratuluję.

Jola 2015-11-24 16:12

W finale decydują SMS-y, więc trzeba głosować na Karolinę!!!!!!!!!!!!!!!

Jola 2015-11-24 19:28

Super dziewczyna! Ale w finale o wygranej decydują sms-y!

anonim 2015-11-30 16:18

musi wygrać Karolina :)

anonim 2015-11-30 16:19

wygra karolina

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: