Kolejny numer kwartalnika ''Brama'' w sprzedaży

  • KW
  • 2015-11-18 13:26:32
Kolejny numer kwartalnika ''Brama'' w sprzedaży
  • Foto: Okiem na Horror

We wtorek, 17 listopada, na rynku pojawił się kolejny numer kwartalnika "Brama", wydawanego przez członków Szczecineckiego Klubu Fantastyki i bloga Okiem Na Horror.

Ten numer Bramy jest inny niż poprzednie. Tym razem zrezygnowaliśmy z tematu numeru, gdyż to wydanie jest po prostu tematycznie bardzo szerokie, chcieliśmy przedstawić utwory nie tylko w klimatach weird fiction. Tym razem czytelnicy znajdą opowiadania z klimatu typowego science fiction, mocnego horroru, grozy czy choćby tak popularnych ostatnio zombiaków. Wymieszaliśmy wszystko i mamy nadzieję, że ten numer się spodoba i będzie cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem niż poprzednie dwa - mówią twórcy magazynu. 

Drugi numer Bramy to osiem opowiadań autorstwa: Pawła Matei, Grześka Gajka, Carli Mori, Oli Brożek-Sala, Juliusza Wojciechowicza oraz Lecha Muchy, Michała Grabowskiego i Adama Kubiaka oraz felietony Ryszarda Brzezińskiego o apokalipsie w amerykańskim kinie. Anna Dymna oprowadzi czytelników po amerykańskim muzeum Edgara A. Poe, a Paulina Rzeszutek zabierze w mroczny świat Magic The Gathering. To wszystko na sześćdziesięciu stronach, na świetnej jakości papierze, w kolorze i z rewelacyjnymi grafikami m.in. autorstwa Anny Jarmołomskiej. Na koniec nowy cykl o duchach, opowieści, które spisuje Marek Zychla - mówi Paweł Kwiecień, jeden z twórców kwartalnika.

Przypomnijmy, pomysł, aby wydawać taką gazetę zrodził się już jakiś czas temu. ''Brama'' to coś dla miłośników fantastyki i grozy, w którym znajdują się opowiadania, artykuły, a także recenzje różnych gier. Jak mówią pomysłodawcy i twórcy, w Polsce jest zdecydowanie za mało takich pism i mają nadzieję, że szczecinecka "Brama" podbije arenę ogólnopolską. A trzeba przyznać, że zainteresowanie magazynem jest spore i miejmy nadzieję, będzie się zwiększało z każdym numerem.

Drugi numer "Bramy" do nabycia w:
- Kino "Wolność", ul. Wyszyńskiego 65,
- Centrum Informacji Turystycznej, ul. Boh. Warszawy 6a,
- Muzeum Regionalne, ul. Szkolna 2.
Zamawiać można również na stronie internetowej:
http://czasopismobrama.pl/kup/ oraz na Allegro.

Kolejny numer kwartalnika ''Brama'' w sprzedaży

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: