Lekcja wiedzy o społeczeństwie z burmistrzem

  • KW
  • 2015-11-18 12:54:48
Lekcja wiedzy o społeczeństwie z burmistrzem
  • Foto: Tomasz Czuk

Uczniowie Gimnazjum nr 2 w Szczecinku mieli okazję spotkać się dzisiaj (18.11) w szczecineckim ratuszu z Burmistrzem Jerzym Hardie-Douglasem.

Takie spotkania dają czasami więcej, aniżeli niejedna lekcja wiedzy o społeczeństwie - tak w skrócie można podsumować dzisiejszą wizytę uczniów Gimnazjum nr 2 w szczecineckim ratuszu. Gimnazjaliści, którzy odwiedzili dzisiaj magistrat, są bardzo aktywną grupą młodzieży. Uczestniczą w kilku unijnych projektach edukacyjnych, współpracując między innymi ze swoimi rówieśnikami z Chorwacji i Portugalii - mówi Tomasz Czuk, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Szczecinek.

Uczniowie mieli okazję spotkać się z Burmistrzem Jerzym Hardie-Douglasem i zadać mu kilka pytań o sprawy, które dotyczą zarządzania i perspektyw rozwojowych naszego miasta. Okazało się, że większość z nich jest nieźle zorientowana w istotnych dla miasta zagadnieniach, co może tylko cieszyć - przyznaje T. Czuk.

Następna lekcja praktycznej wiedzy o społeczeństwie najprawdopodobniej odbędzie się w drugiej dekadzie grudnia. Jej tematem będą kontrowersje, jakie narosły wokół kwestii uchodźców oraz islamskiego terroryzmu.

Lekcja wiedzy o społeczeństwie z burmistrzem

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: