Karolina Pisarek, pomimo gorszych dni, w najlepszej piątce programu Top Model

  • KW
  • 2015-11-16 22:01:28
Karolina Pisarek, pomimo gorszych dni, w najlepszej piątce programu Top Model
  • Foto: Top Model TVN

Jedenasty odcinek programu Top Model, emitowany w stacji telewizyjnej TVN, to już bez wątpienia zacięta walka o wejście do finału. Karolina Pisarek, 18-letnia mieszkanka Szczecinka, wraz ze swoimi rywalami po raz kolejny zmierzyła się z zadaniami, które przygotowali twórcy programu i jury.

W odcinku wzięło udział sześć osób, a wśród nich nadal o zwycięstwo walczy szczecinecczanka Karolina Pisarek. Uczestnicy programu po raz drugi opuścili Polskę i wybrali się tym razem do Wietnamu, gdzie walczyli o udział w pokazach podczas Fashion Week. Pierwsze zadanie, które dla nich przygotowano to przejście kilkunastometrowego odcinka z tacą na głowie, na której dodatkowo znajdował się ryż. Ważne było, aby taca nie spadła na ziemię, co udało się Karolinie.

W drugim zadaniu uczestnicy podzieleni zostali na dwie grupy. Karolina Pisarek znalazła się w grupie z Karoliną Gilon oraz z Samuelem. Grupy musiały dotrzeć na castingi, po których projektanci decydowali kogo zaproszą do pokazu swojej kolekcji. Niestety, Karolinie nie szło zbyt dobrze i przyznała, że ma gorsze dni oraz że straciła pewność siebie. Kiedy jeden z projektantów nie chciał dać Karolinie szansy na zaprezentowanie się z powodu jej niskiego wzrostu, Samuel wstawił się za nią. Dostałam kopniaka w tyłek, gdy Samuel o mnie zawalczył - powiedziała Karolina i zaprezentowała się bardzo dobrze na ostatnim castingu. Ostatecznie Karolina wygrała dwa castingi i zaprezentuje się podczas dwóch pokazów. Trzecie zadanie to sesja zdjęciowa z małpami. Przyznam szczerze, że w tym programie bywały cięższe sesje - przyznała Karolina. Fotografia z małpami była oceniana przez jury.

Miałam gorsze dni i straciłam pewność siebie - wyznała Karolina podczas oceny swojej fotografii. Nie wolno Ci się poddawać - zagroziła jej Joanna Krupa. Ostatecznie jednak Karolina Pisarek na sesji poradziła sobie świetnie, a jej zdjęcie okazało się być najlepszym w tym odcinku. Pokazała, że gdy ma złe dni to i tak się nie poddaje i na zdjęciu wyszła pięknie - podsumowała Joanna Krupa. 

Za nami kolejny odcinek programu, w którym pozostało już tylko 5 uczestników. Kolejny, 12 odcinek Top Model wyemitowany zostanie za tydzień 23 listopada. Zobaczymy w nim jak poradzi sobie Karolina na wietnamskim Fashion Week. 

Karolina Pisarek, pomimo gorszych dni, w najlepszej piątce programu Top Model

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: