Antoni Biedziuk z sukcesami w Koszalinie

• 2015-11-12 11:15:04

Doskonały początek sezonu zanotował na swoim koncie szczecinecki tenisista stołowy Antoni Biedziuk. W niedzielę (08.11) wspólnie ze Zbigniewem Brachem wystąpili oni w trzecim turnieju Grand Prix Koszalina 2015.

Hala katolickiego gimnazjum po raz kolejny okazała się szczęśliwa dla naszych zawodników, gdyż obydwaj zajęli czołowe lokaty. W kategorii open amatorów Biedziuk zajął I miejsce, pokonując w finale 3:0 zawodnika gospodarzy Gabriela Koconia. Po tym zwycięstwie nasz tenisista z ogromną przewagą prowadzi w klasyfikacji generalnej i przed turniejem finałowym praktycznie ma zagwarantowany sukces w całym cyklu. Świetnie wypadł również Zbigniew Brach, który zajął szóste miejsce i, pomimo absencji w ostatnim turnieju, w generalce awansował również na szóstą lokatę.

Cieszę się z osiągniętego rezultatu, ponieważ do zawodów przystąpiłem praktycznie z marszu - mówi A. Biedziuk - podczas I Grand Prix Polski w Lidzbarku Warmińskim doznałem przykrej kontuzji, która uniemożliwiła mi normalny trening. Na szczęście wszystko idzie w dobrym kierunku, co daje mi nadzieję na kolejne starty już w pełnej dyspozycji - dodaje.

info: Antoni Biedziuk