Z ARCHIWUM GX

2021-04-10

Radio BIS z wizytą w STO. Pogrzeb Witolda Gładkowskiego. Konkurs "Wzwyż przy muzyce" w Barwicach. Przedstawienie "Recepta na zdrowie" w przedszkolu Nutka. Mecz Darzbór Szczecinek- Astra Ustronie Morskie. Sukcesy szczecineckich wędkarzy. Koncert Mozarta w szkole muzycznej.

Materiał wideo: Z ARCHIWUM GX - 2021-04-10

Dodaj komentarz


Obejrzyj inne materiały wideo

Z ARCHIWUM GX EXTRA

2021-05-01

Archiwalne zapisy pochodów pierwszomajowych.

Z ARCHIWUM GX EXTRA

Z ARCHIWUM GX

2021-04-24

Rozmowa z Józefem Tomczakiem Burmistrzem Bornego Sulinowa. Powiatowy przegląd amatorskich zespołów teatralnych. Harcerska msza polowa. Rozbudowa szczecineckiej kalwarii. Wiosna na szczecineckich ogródkach działkowych. Dzień Ziemi w Złocieńcu.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2021-04-17

Zabytki w Radaczu. Wywiad z Teresą Richter. Mecz Darzbór Szczecinek - Gwardia Koszalin. Rozmowa z Andrzejem Żebrowskim, radnym Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. Śniadanie Wielkanocne w ŚDS w Turowie. Halowy turniej trójek piłkarskich w Gimnazjum nr 2.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX EXTRA

2021-04-05

Śmigus-dyngus w Szczecinku na archiwalnych materiałach.

Z ARCHIWUM GX EXTRA

Z ARCHIWUM GX

2021-04-03

Seryjne pożary w powiecie szczecineckim. Targi edukacyjne w Zespole Szkół nr 2. Demontaż kiosków w Szczecinku. "Kawa na ławę" z Zofią Gańską, Komendantem Hufca ZHP. Ratowanie bobra w Borkach. Niebezpieczna kamienia na ul. Koszalińskiej. I rocznica śmierci św. Jana Pawła II.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2021-03-27

Złocienieckie Spotkanie Przyjaciół. Koncert "Szczecinecka Wiosna Muzyczna". Miejskie eliminacje w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Rozmowa z Głównym Łowczym RDLP w Szczecinku. Spotkanie sprawozdawcze Hufca Pracy ZHP Szczecinek. Wizyta biskupa Kazimierza Nycza w Zakładzie Karnym w Czarnem. Recital kabaretu Deska.

Z ARCHIWUM GX