Z ARCHIWUM GX

2021-02-27

Dziury w drodze na ulicy Polnej. Konkurs karaoke w SP7. Tłusty czwartek w Szczecinku. 61. rocznica zdobycia miasta. Rozmowa z Bogdanem Trojankiem. Remont nowego budynku szczecineckiego muzeum. Wieczór poetycki "czas bez pożegnania".

Materiał wideo: Z ARCHIWUM GX - 2021-02-27
Wiosenna Ramówka

Dodaj komentarz


Obejrzyj inne materiały wideo

Z ARCHIWUM GX

2021-04-10

Radio BIS z wizytą w STO. Pogrzeb Witolda Gładkowskiego. Konkurs "Wzwyż przy muzyce" w Barwicach. Przedstawienie "Recepta na zdrowie" w przedszkolu Nutka. Mecz Darzbór Szczecinek- Astra Ustronie Morskie. Sukcesy szczecineckich wędkarzy. Koncert Mozarta w szkole muzycznej.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX EXTRA

2021-04-05

Śmigus-dyngus w Szczecinku na archiwalnych materiałach.

Z ARCHIWUM GX EXTRA

Z ARCHIWUM GX

2021-04-03

Seryjne pożary w powiecie szczecineckim. Targi edukacyjne w Zespole Szkół nr 2. Demontaż kiosków w Szczecinku. "Kawa na ławę" z Zofią Gańską, Komendantem Hufca ZHP. Ratowanie bobra w Borkach. Niebezpieczna kamienia na ul. Koszalińskiej. I rocznica śmierci św. Jana Pawła II.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2021-03-27

Złocienieckie Spotkanie Przyjaciół. Koncert "Szczecinecka Wiosna Muzyczna". Miejskie eliminacje w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Rozmowa z Głównym Łowczym RDLP w Szczecinku. Spotkanie sprawozdawcze Hufca Pracy ZHP Szczecinek. Wizyta biskupa Kazimierza Nycza w Zakładzie Karnym w Czarnem. Recital kabaretu Deska.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2021-03-20

Spotkania historyczne "Moja mała ojczyzna". V Spartakiada Gier i Zabaw w Szkole Podstawowej nr 7. Wojskowe składy paliwowe na ul. Polnej. Budowa budynków mieszkalnych przy ul. Reja. Mecz Darzbór Szczecinek - Orzeł Biały Wałcz. Sonda: Jak spędzasz Dzień Wagarowicza. Palenie Marzanny w przedszkolu Słoneczko.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2021-03-13

Przebudowa sali gimnastycznej w ZS nr 6. Rozstrzygnięcie konkursu "MOJE MIASTO". Sukcesy zawodniczek z UKS Jedynka. Rozmowa z Franciszkiem Tarasewiczem Dyrektorem ZK Czarne. 45-lecie SP 6 w Szczecinku. Turniej strzelecki na hali ślusarnia. I Harcerski rajd "Pantra".

Z ARCHIWUM GX