Z ARCHIWUM GX

2021-02-20

Sprzedaż gruntów na świątkach. Wywóz śniegu z centrum miasta. Sukcesy uczniów ZS nr 6. Otwarte Mistrzostwa Dzieci w Szachach. Rozmowa z Prezesem koła PZW "Jesiotr" Mariuszem Getką. Koncert "Rebelia i przyjaciele". Taśma selektywnej segregacji śmieci w szczecineckim PGK. Rozmowa z Burmistrzem Miasta Szczecinek Jerzym Hardie-Douglasem.

Materiał wideo: Z ARCHIWUM GX - 2021-02-20
Wiosenna Ramówka

Dodaj komentarz


Obejrzyj inne materiały wideo

Z ARCHIWUM GX

2021-02-13

Ślisko na chodnikach. Rozbiórka nastawni kolejowej. Budowa hali przy SP4.Połowy wędkarzy na jeziorze Trzesiecko. Jak obchodzisz walentynki? Rozmowa z Romanem Chojnackim. Mecz Darzbór Szczecinek vs MKP Piłka. Zawody weryfikacyjne ratownikó WOPR.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2021-01-30

Feryjny kulig dla dzieci. Zajęcia dydaktyczne w złocienieckiej świetlicy. Kontrowersyjna sesja w Radzie Gminy Szczecinek. Akcja odśnieżania dachów w powiecie szczecineckim. Mega transport ze Szczecinka do Kołobrzegu. Spotkanie zespołu samokształceniowego. Koncert zespołu Dixie Band.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2021-01-23

Ciąg dalszy budowy Kina Wolność. Lodowisko na starym boisku asfaltowym. Bal z okazji Dnia Babci w Szczecineckim Domu Kultury. Mecz sparingowy Darzbór Szczecinek - Victoria Przecław. Sposoby na ostre mrozy. Zajęcia feryjne w Połczynie-Zdroju. Spotkanie opłatkowo-noworoczne Ligi Kobiet Polskich.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2021-01-16

Wędkarstwo podlodowe na jeziorze Trzesiecko. Problem bezdomności w Szczecinku. Mianowanie Jerzego Hardie-Douglasa na Burmistrza Szczecinka. Ferie w Szczecineckim Ośrodku Kultury. Interwencja na ul. Jeziornej. Koncert noworoczny w Szkole Muzycznej.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2021-01-09

Archiwalne materiały TV Gawex sprzed 15 lat.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2021-01-02

Archiwalny zapis szczecineckich zabaw sylwestrowych sprzed 15 lat.

Z ARCHIWUM GX