Z ARCHIWUM GX

2020-11-21

Rozbudowa stadionu w Bornem Sulinowie. Ceny węgla w szczecineckim skupie. Ze wschodu do Szczecinka - powrót rodziny Zalewskich. Ciąg dalszy remontu szczecineckiego muzeum. Obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą w Szczecinku. Pogoń za lisem w miejscowości Błędno. Zakończenie sezonu lekkoatletycznego STS Pomerania. Remont i zabezpieczenie szczecineckich bunkrów.

Materiał wideo: Z ARCHIWUM GX - 2020-11-21

Dodaj komentarz


Obejrzyj inne materiały wideo

Z ARCHIWUM GX

2021-05-08

Jarmark kultury w Złocieńcu. Matura 2006. Zawody mikrolotowe w Bornem Sulinowie. Dzień Ziemi w Zespole Szkół nr 6. 61. rocznica Dnia Zwycięstwa. Mecz Pogoń Złocieniec - Głaz Tychowo. Rozmowa ze Stanisławem Dawidem, weteranem walk o Monte Cassino.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX EXTRA

2021-05-01

Archiwalne zapisy pochodów pierwszomajowych.

Z ARCHIWUM GX EXTRA

Z ARCHIWUM GX

2021-04-24

Rozmowa z Józefem Tomczakiem Burmistrzem Bornego Sulinowa. Powiatowy przegląd amatorskich zespołów teatralnych. Harcerska msza polowa. Rozbudowa szczecineckiej kalwarii. Wiosna na szczecineckich ogródkach działkowych. Dzień Ziemi w Złocieńcu.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2021-04-17

Zabytki w Radaczu. Wywiad z Teresą Richter. Mecz Darzbór Szczecinek - Gwardia Koszalin. Rozmowa z Andrzejem Żebrowskim, radnym Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. Śniadanie Wielkanocne w ŚDS w Turowie. Halowy turniej trójek piłkarskich w Gimnazjum nr 2.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2021-04-10

Radio BIS z wizytą w STO. Pogrzeb Witolda Gładkowskiego. Konkurs "Wzwyż przy muzyce" w Barwicach. Przedstawienie "Recepta na zdrowie" w przedszkolu Nutka. Mecz Darzbór Szczecinek- Astra Ustronie Morskie. Sukcesy szczecineckich wędkarzy. Koncert Mozarta w szkole muzycznej.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX EXTRA

2021-04-05

Śmigus-dyngus w Szczecinku na archiwalnych materiałach.

Z ARCHIWUM GX EXTRA