Z ARCHIWUM GX

2020-11-14

Losy koszar wojskowych na ul. Polnej. Niezadowolenie wędkarzy na jeziorze Trzesiecko. Konkurs dla szkół podstawowych "Poznajemy las" w RDLP Szczecinek. Obchody Święta Niepodległości w Drawsku Pomorskim. Pożar domu w miejscowości Łubowo. Budowa Ośrodka Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie. Mecz Darzbór Szczecinek-Lech Czaplinek.

Materiał wideo: Z ARCHIWUM GX - 2020-11-14
Cwicz w Domu

Dodaj komentarz


Obejrzyj inne materiały wideo

Z ARCHIWUM GX

2020-11-28

Budowa hali sportowej przy SP4. Stowarzyszenie Pro Bono w Gałowie. Budowa Muzeum w Bornem Sulinowie. Ciąg dalszy remontu Kina Przyjaźń. Otwarcie Gimnazjum w Turowie. Ładunek wybuchowy na szczecineckim dworcu kolejowym. Halowe mistrzostwa dziewcząt w piłce nożnej halowej. Powiatowy magazyn żywności na ul. Wiatracznej.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-11-21

Rozbudowa stadionu w Bornem Sulinowie. Ceny węgla w szczecineckim skupie. Ze wschodu do Szczecinka - powrót rodziny Zalewskich. Ciąg dalszy remontu szczecineckiego muzeum. Obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą w Szczecinku. Pogoń za lisem w miejscowości Błędno. Zakończenie sezonu lekkoatletycznego STS Pomerania. Remont i zabezpieczenie szczecineckich bunkrów.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-11-07

Uroczystość Wszystkich Świętych. Archeologiczne znalezisko w Trzesiece. Interwencja na ul. Armii Krajowej. Zawody strzeleckie dla młodzieży. Mecz Strażak Wielim-Pionier Borne Sulinowo. Oddanie do użytku budynków socjalnych na ul. Polnej. Requiem Mozarta w Kościele pw. Ducha Świętego w Szczecinku.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-10-31

Mistrzostwa powiatu szczecineckiego w piłce nożnej dziewcząt. Interwencja w sprawie pana Zbigniewa Smagieła. Złomiarskie eldorado na ul. Leśnej w Szczecinku. Sukcesy małych karateków. Jesienny festyn zabawowo-ruchowy. Zawody w akrobatyce sportowej. Spektakl "W krainie umarłych godzin". Rozmowa ze Zbigniewem Sołtysem.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-10-24

Ciąg dalszy przebudowy Kina Przyjaźń. Otwarcie drogi w Dobrogoszczy. Sokół wędrowny u prof. Pielowskiego. 35-lecie SOSW im. Jana Brzechwy. X edycja konkursu "Malowanie słowem". "Kawa na ławę" z Jerzym Hardie-Douglasem. Remont budynków plaży miejskiej. Przygotowania do Dnia Wszystkich Świętych na szczecineckim cmentarzu.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-10-17

Plany wobec szczecineckiego bunkra. Wywiad z prof. Zygmuntem Pielowskim. Dzień Edukacji Narodowej. Pasowanie uczniów klas I w Jeleniu. II Wyścig Papieski przy Parafii pw. św. Franciszka. Dzień Edukacji Narodowej w Bornem Sulinowie. Uczniowie szkoły podstawowej na tropie jesieni.

Z ARCHIWUM GX