Z ARCHIWUM GX

2020-05-16

Sukcesy Szczecineckiego Klubu Modelarskiego. Interwencja na ul. Nowej. Remonty budynków w Szczecinku. Apel sportowy w Gimnazjum nr 2. Interwencja w Marcelinie. Pierwszy w Szczecinku aerator. Mecz Darzbór Szczecinek-Milstal Mirosławiec.

Materiał wideo: Z ARCHIWUM GX - 2020-05-16

Dodaj komentarz


Obejrzyj inne materiały wideo

Z ARCHIWUM GX

2020-05-30

Święto Bożego Ciała w 2005 roku. Seria wypadków drogowych w regionie. Rozbiórka budynku przy dawnym barze Jaspa. Zlot motocyklowy w Drawsku Pomorskim. Sukcesy zawodników Miejskiego Klubu Pływackiego. Mecz Darzbór Szczecinek-Arkonia Szczecin. Rozmowa z prof. Krzysztofem Bieleckim. Kawa na ławę z Tadeuszem Szymańskim.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-05-23

Sonda: Dlaczego młodzież sięga po narkotyki? Decyzja dot. budowy nowej komendy Policji. Międzynarodowy Koncert Orkiestr Dętych. Powiatowa gimnazjada w lekkoatletyce. Koncert Moda na tolerancję. Nadanie imienia Zespołowi Szkół przy ul. Wiatracznej. Remont w Studiu TV Gawex. Zlot klubu V2 Polska w Drawsku Pomorskim. Remont wieży Kościoła pw. NNMP w Szczecinku.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-05-09

Matury 2005. Rozmowa z Grażyną Kuszmar - prezes Szczecineckich Amazonek. Wizyta przedszkolaków w Straży Pożarnej. Spotkanie rękodzielników w Złocieńcu. Pokazy szczecineckich akrobatów. Chodnik na ul. 28 lutego. Obchody zakończenia II wojny światowej. Mecz Darzbór Szczecinek- Rega Trzebiatów.

Z ARCHIWUM GX

Z Archiwum GX

2020-05-02

Testy gimnazjalne 2005. Wystawa 60-lecia ZHP na ziemiach szczecineckich. Pożar łąk i lasów w Turowie. Warsztaty ratownicze Joanitów w Połczynie-Zdroju. VI Gminny Konkurs Tabliczki Mnożenia w Jeleniu. XXII Bieg Osińskiego. Turniej tenisa stołowego w Szczecinku. Europejska majówka przed Starostwem Powiatowym.

Z Archiwum GX

Z ARCHIWUM GX EXTRA

2020-05-01

Archiwalne zapisy pochodów pierwszomajowych.

Z ARCHIWUM GX EXTRA

Z ARCHIWUM GX

2020-04-25

Nasadzenia w szczecineckim parku. Inwestycje sanitarne w Parsęcku. Przegląd piosenki dziecięcej. Indywidualne Biegi Przełajowe w OSiR. Rozmowa z burmistrzem Marianem Tomaszem Golińskim. I Powiatowe Targi Edukacyjne. Mecz Darzbór Szczecinek-Sokół Pyrzyce.

Z ARCHIWUM GX