Z Archiwum GX

2020-05-02

Testy gimnazjalne 2005. Wystawa 60-lecia ZHP na ziemiach szczecineckich. Pożar łąk i lasów w Turowie. Warsztaty ratownicze Joanitów w Połczynie-Zdroju. VI Gminny Konkurs Tabliczki Mnożenia w Jeleniu. XXII Bieg Osińskiego. Turniej tenisa stołowego w Szczecinku. Europejska majówka przed Starostwem Powiatowym.

Materiał wideo: Z Archiwum GX - 2020-05-02

Dodaj komentarz


Obejrzyj inne materiały wideo

Z ARCHIWUM GX

2020-07-11

Remont ul. Bukowej. Zawody kolarskie w Bornem Sulinowie. Koncert zespołu Kombii. Relikwie św. Teresy w Szczecinku. Tydzień zabaw w SP1. Festyn Powitanie Lata w Juchowie. Występy tancerzy na szczecineckiej muszli koncertowej.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-07-04

Wakacje w Młodzieżowym Ośrodku Kultury. Turniej sołectw w Sitnie. Sukcesy szczecineckiego Model klubu. Koncert zespołu Kombii w Szczecinku. Pochód z okazji imienin miasta. Lato z historią na zamku Drahim. Mecz Darzbór Szczecinek-Amica Wronki.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-06-27

Rumowisko na ul. Koszalińskiej. Biały marsz ZS nr 1. Sonda na temat Dnia Ojca. Interwencja na ul. Winnicznej. Zawody akrobatyczne AKS Darzbór Szczecinek. Muzyczne konfrontacje młodzieży w Połczynie-Zdroju. Prezentacje kulturalne w Czaplinku.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-06-20

Staw na ul. Kopernika. Interwencja na ul. 28 lutego. Rozmowa z Zofią Gańską - Komendantem Hufca ZHP. Pływajta na czym chceta. Demontaż torowiska łączącego Grzmiącą z Połczynem-Zdrój. Regionalne zawody drwali. Ogólnopolskie zawody streetball.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-06-13

Zakończenie roku szkolnego w ZS nr 1. Wystawa prac dyplomowych w ZS nr 6. Remont schodów przed basenem. Konkurs wiedzy 10-latek omnibusem. Sukcesy uczniów z Gimnazjum nr 1. Muzeum Historii Bornego Sulinowa. Pożar w Kronospanie. Mistrzostwa spławikowe na jeziorze Rybno.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-06-06

Dzień Dziecka w przedszkolu. Remont ul. Bukowej. Odsłonięcie pomnika Jana Pawła II w Czaplinku. Dzień otwarty na szczecineckiej strzelnicy. Mistrzostwa Polski w tabliczce mnożenia. Regaty o Puchar Starosty Szczecineckiego. Otwarte zawody spławikowe dla młodzieży. Rozmowa z Burmistrzem Drawska Pomorskiego. 60-lecie SP1 w Drawsku Pomorskim.

Z ARCHIWUM GX