Z ARCHIWUM GX

2020-02-08

Uliczny teatr w Bornem Sulinowie. Tłusty Czwartek 2005. Studniówka w Czaplinku. Zima w szczecineckim parku. Rozmowa z lekarzem weterynarii Franciszkiem Hryniewiczem..

Materiał wideo: Z ARCHIWUM GX - 2020-02-08

Dodaj komentarz


Obejrzyj inne materiały wideo

Z ARCHIWUM GX

Wiosenne przygotowania w ogrodach działkowych. Rowerzyści szykują się do sezonu. Medale szczecineckich karateków. Rozmowa z burmistrzem Marianem Tomaszem Golińskim. Wyjątkowe pisanki w miejscowości Prosino. Dzień św. Patryka po szczecinecku.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Roztopy w Szczecinku. Interwencja na osiedlu Marcelin. Kradzież w OSP w Wierzchowie. Wystawa w Bornem Sulinowie. Tragedia na jeziorze Pile. Palenie marzanny w Przedszkolu Publicznym im. Kornela Makuszyńskiego. Dzień wagarowicza w Szczecinku.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Wystawa ceramiki w muzeum. Finaliści olimpiad szkolnych w I LO im. Księżnej Elżbiety. Wydry w Dobrogoszczy u prof. Pielowskiego. Wędkarze na kruchym lodzie. Inwestycje sieci wodnej w regionie. Akcja Widoczny-Bezpieczny.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Stan szczecineckiego bunkra. Prace budowlane w Marcelinie. Międzyszkolna spartakiada klas 1-3. Koncert rockowy w Kinie Przyjaźń.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Atak zimy w regionie. Bojery na jeziorze Trzesiecko. Wernisaż wystawy fotografii z turnieju tańca. Wędkarze na jeziorze. Budowa mieszkań socjalnych na ul. Polnej. Wywiad z Bogdanem Urbankiem. Zawody WOPR na szczecineckim basenie.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Feryjny kulig na OSiR; terapeuci dzieciom; rozbiórka kamienicy przy ul. Lipowej; stan strzelnicy wojskowej w Szczecinku; kradzież bramek na stadionie miejskim; nowa książka Janusza Rautszko; ćwiczenica straży pożarnej w Bornem Sulinowie; feryjne spotkania sportowe w szczecineckiej Ślusarni

Z ARCHIWUM GX