TYM ŻYŁ SZCZECINEK

2015-11-02

02.11.2000 - zniszczona wiata na przystanku w Trzesiece, selektywna zbiórka odpadów w Szczecinku, zaproszenie do korzystania z Biblioteki Publicznej.

Materiał wideo: TYM ŻYŁ SZCZECINEK - 2015-11-02

Dodaj komentarz


Obejrzyj inne materiały wideo

Z ARCHIWUM GX

Kolejki przed jednym ze szczecineckich banków. Pierwszy witraż w Kościele pw. św. Franciszka. Drużynowe biegi przełajowe. Koncert zespołu Funky Alium. Interwencja w Bornem Sulinowie. PCK kwestuje w Szczecinku.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Budowa budynku na skrzyżowaniu Koszalińskiej i Zielonej. Zawody w czwórboju szkół podstawowych. Dożynki Gminy Szczecinek. Wizyta w KTT Aida. Fiesta Balonowa w Szczecinku. Zasiewy w miejscowości Kucharowo.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Dzień bez samochodu. Sezon grzybobrań w Bornem Sulinowie. Pieczenie chleba z Ligą Kobiet Polskich. Rozmowa z olimpijczykiem Janem Ornochem. Modelarskie Grand Prix Polski w Bornem Sulinowie. Regaty o memoriał Henryka Falkowskiego.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Bieg w I LO im. Księżnej Elżbiety. Likwidacja korony na stadionie. Budowa odnogi ul. 1-go Maja. Interwencja a ul. Bohaterów Warszawy. Mistrzostwa SP nr 6 w biegach przełajowych. Pożegnalny koncert chóru Ostinato.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Bocianie gniazdo na budynku Urzędu Gminy w Grzmiącej. Interwencja na ul. Dworcowej. Izba muzealna Spichlerz w Złocieńcu. Dożynki Powiatowo-Gminne w Łubowie. Mecz Darzbór Szczecinek-Stal Szczecin.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

65. rocznica wybuchu II wojny światowej w Czaplinku. Otwarcie boiska przy Gimnazjum nr 1. Krajowe mistrzostwa tresury psów więziennych. Obchody 65. rocznicy wybuchu II wojny światowej w Szczecinku. Zlot motocyklistów w Złocieńcu. Rozmowa z Janem Gulczewskim. Powiatowe rozpoczęcie roku szkolnego.

Z ARCHIWUM GX