TYM ŻYŁ SZCZECINEK

2015-10-30

30.10.2000 - MOPS walczy z bezrobociem, zniszczone kosze na śmieci, rozmowa o boksie.

Materiał wideo: TYM ŻYŁ SZCZECINEK - 2015-10-30

Dodaj komentarz


Obejrzyj inne materiały wideo

Z ARCHIWUM GX

Sekcja RPG w Borneńskim Domu Kultury. Sonda: Czy w Polsce powinno obchodzić się Halloween? Dzień Wszystkich Świętych w Powiecie Szczecineckim.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Rozmowa z Romanem Chojnackim. Wymiana dachówek w Kościele pw. NNMP. Gospodarstwo rolne przy ul. Wierzbowej. Mecz Darzbów-Stal Szczecin. Zawody pływackie na basenie. Turniej tenisa stołowego klas podstawowych. Rozmowa z Andrzejem Juniewiczem.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Przebudowa parku przy Plaży Wojskowej. Powiatowe eliminacje lekkoatletyczne. Wyścig papieski w Parafii pw. św. Franciszka. Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Wycinka drzew w parku. Uroczystość 80-lecia Lasów Państwowych.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Kolejki przed jednym ze szczecineckich banków. Pierwszy witraż w Kościele pw. św. Franciszka. Drużynowe biegi przełajowe. Koncert zespołu Funky Alium. Interwencja w Bornem Sulinowie. PCK kwestuje w Szczecinku.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Budowa budynku na skrzyżowaniu Koszalińskiej i Zielonej. Zawody w czwórboju szkół podstawowych. Dożynki Gminy Szczecinek. Wizyta w KTT Aida. Fiesta Balonowa w Szczecinku. Zasiewy w miejscowości Kucharowo.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Dzień bez samochodu. Sezon grzybobrań w Bornem Sulinowie. Pieczenie chleba z Ligą Kobiet Polskich. Rozmowa z olimpijczykiem Janem Ornochem. Modelarskie Grand Prix Polski w Bornem Sulinowie. Regaty o memoriał Henryka Falkowskiego.

Z ARCHIWUM GX