Z ARCHIWUM GX

2019-10-26

Rozmowa z Romanem Chojnackim. Wymiana dachówek w Kościele pw. NNMP. Gospodarstwo rolne przy ul. Wierzbowej. Mecz Darzbów-Stal Szczecin. Zawody pływackie na basenie. Turniej tenisa stołowego klas podstawowych. Rozmowa z Andrzejem Juniewiczem.

Materiał wideo: Z ARCHIWUM GX - 2019-10-26

Dodaj komentarz


Obejrzyj inne materiały wideo

Z ARCHIWUM GX

2020-09-26

Wybuchowa działka w Bornem Sulinowie. Zjazd absolwentów w 1 LO im. ks. Elżbiety. Wykopki pod Szczecinkiem. Spotkanie koordynatorów ochrony środowiska na świątkach. Grand Prix modeli pływających na jeziorze Pile. Mecz Wielim-Flota Świnoujscie. Biegi przełajowe za SP6. Wybory Parlamentarne 2005.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-09-19

Powojenny cmentarz w centrum Szczecinka. I edycja Przeglądu Piosenki Żołnierskiej w DPS w Bornem Sulinowie. Modelarz ze Szczecinka. III Ogólnopolski Turniej Patroli Rowerowych. Rozmowa z Czesławem Bobrykiem, pilotem z okresu II wojny światowej. Dożynki Gminne w Jeleninie. Poligon Wędkarski w Bornem Sulinowie. Drużynowa Liga Lekkoatletyczna Szkół Gimnazjalnych Powiatu Szczecineckiego.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-09-12

Akcja poszukiwawcza w Gwdzie Wielkiej. Nowy radiowóz Straży Miejskiej w Szczecinku. Ceny paliw na szczecineckich stacjach. Otwarcie hali sportowej w Barwicach. Opuszczone magazyny wojskowe na ul. Polnej. Budowa Centrum Rehabilitacyjnego SM w Bornem Sulinowie. Uroczysta konsekracja Kościoła pw. św. Rozalii w Szczecinku. Dożynki w Grzmiącej.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-09-05

Rozpoczęcie roku szkolnego 2005/2006. Przysięga wojskowa w Budowie. Przeciwpowodziowy zbiornik retencyjny w Połczynie-Zdroju. 17. Regionalne Zawody Strażaków Płetwonurków. 66. rocznica wybuchu II wojny światowej. Remont nowego budynku muzeum.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-08-29

V Międzynarodowe Zawody Strzeleckie w Połczynie-Zdroju. Remonty na szczecineckim basenie. Grzyby w podszczecineckich lasach. Wylewka asfaltu na ul. Bukowej. II Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych w Bornem Sulinowie. Zawody strzeleckie klubu Impuls. Mecz Darzbór Szczecinek-Głaz Tychowo.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-08-22

Żniwa w Przyjezierzu. Wypoczynek na plaży wojskowej. II Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych w Bornem Sulinowie. IV Modelarski Piknik Lotniczy. Garaże przy górce rynkowej.

Z ARCHIWUM GX