Z ARCHIWUM GX

2019-08-17

Dni Czaplinka. Bitwa rycerska w Starym Drawsku. Remonty na ul. Wyszyńskiego. Olimpiada w Oflagu 2D. Garncarskie spotkanie w Warniłęgu.

Materiał wideo: Z ARCHIWUM GX - 2019-08-17

Dodaj komentarz


Obejrzyj inne materiały wideo

Z ARCHIWUM GX

2020-08-01

Kawa na Ławę z Burmistrz Połczyna-Zdroju Barbarą Nowak. Opuszczone budynki na ul. Narutowicza. Regaty w klasie Optymist. Nadanie odznaczeń byłym Sybirakom. Dni kultury amerykańskiej w Szczecinku.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-07-25

Sonda: sposób na upał? Pokazy Policji w Drężnie. Turyści na plażach Powiatu Szczecineckiego. Lato z historią w Drahimiu. Remont wejścia do dworca PKS. Wakacyjna Estrada na szczecineckiej muszli koncertowej. Turniej rycerski w Bornem Sulinowie.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-07-18

Budowa boiska przy Gimnazjum nr 1. Wycinka drzew przy basenie. Patrol Policji wodnej na jeziorze Trzesiecko. Rozmowa z Wiesławem Drewnowskim, prezesem sekcji piłkarskiej MKKS Darzbór. Podwyżki cen paliwa. Zakończenie Indiańskiego Lata w MDK. Pokazy futbolu amerykańskiego na stadionie. Plany rozbiórki budynku dawnej siłowni As. Bezdomni na wyspie tajwan.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-07-11

Remont ul. Bukowej. Zawody kolarskie w Bornem Sulinowie. Koncert zespołu Kombii. Relikwie św. Teresy w Szczecinku. Tydzień zabaw w SP1. Festyn Powitanie Lata w Juchowie. Występy tancerzy na szczecineckiej muszli koncertowej.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-07-04

Wakacje w Młodzieżowym Ośrodku Kultury. Turniej sołectw w Sitnie. Sukcesy szczecineckiego Model klubu. Koncert zespołu Kombii w Szczecinku. Pochód z okazji imienin miasta. Lato z historią na zamku Drahim. Mecz Darzbór Szczecinek-Amica Wronki.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-06-27

Rumowisko na ul. Koszalińskiej. Biały marsz ZS nr 1. Sonda na temat Dnia Ojca. Interwencja na ul. Winnicznej. Zawody akrobatyczne AKS Darzbór Szczecinek. Muzyczne konfrontacje młodzieży w Połczynie-Zdroju. Prezentacje kulturalne w Czaplinku.

Z ARCHIWUM GX