Z ARCHIWUM GX

2019-08-10

Remont ul. Spółdzielczej. Rocznica lądowania UFO w Szczecinku. IV Ogólnopolskie Spotkania Łowieckie. Rogrywki futbolu amatorskiego na szczecineckim stadionie. Rozmowa z Wiesławem Drewnowskim - prezesem klubu Darzbór Szczecinek. Zlot Pojazdów Militarnych w Bornem Sulinowie. Zawody wędkarskie w Czaplinku.

Materiał wideo: Z ARCHIWUM GX - 2019-08-10

Dodaj komentarz


Obejrzyj inne materiały wideo

Z ARCHIWUM GX

Dni Czaplinka. Bitwa rycerska w Starym Drawsku. Remonty na ul. Wyszyńskiego. Olimpiada w Oflagu 2D. Garncarskie spotkanie w Warniłęgu.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Stopa bezrobocia w Szczecinku. Wizyta ks. biskupa Kazimierza Nycza. Wandalizm na terenie Parafii pw. św. Krzysztofa. Święto Wojska Polskiego. VI Targi Wystawienniczo-Handlowe w Złocieńcu. Puchar Polski w narciarstwie wodnym.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Wymiana sieci wodociągowej na ul. Wiatracznej. Turniej gry w dwa ognie. Wakacje w Młodzieżowym Domu Kultury. Rozmowa z Marianem Tomaszem Golińskim. Stan szczecineckich kamienic. Rozmowa z Prezesem Klubu Sportowego Pionier 95 Borne Sulinowo. Spacer po szczecineckim parku.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Turniej sołectw w Bobrowie. Regaty o szczecinecki puchar optymista. Kolejki w wydziale komunikacji. Orkiestra dęta na szczecineckiej muszli. Historyczny spacer w Pałacu Siemczyno. Remont elewacji szczecineckiego sądu. Letni Kurs Muzyczny.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Rozmowa z prof.Zygmuntem Pielowskim. Interwencja na ul. Kopernika 29B. Siemczyno 15 lat temu. Ośrodek wspierania wsi w Stawnie. Obozy letnie w Drężnie. Wakacyjna estrada.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Program Pocztówka ze Szczecinka. Dawny Szczecinek.

Z ARCHIWUM GX