Z ARCHIWUM GX

2019-07-27

Wymiana sieci wodociągowej na ul. Wiatracznej. Turniej gry w dwa ognie. Wakacje w Młodzieżowym Domu Kultury. Rozmowa z Marianem Tomaszem Golińskim. Stan szczecineckich kamienic. Rozmowa z Prezesem Klubu Sportowego Pionier 95 Borne Sulinowo. Spacer po szczecineckim parku.

Materiał wideo: Z ARCHIWUM GX - 2019-07-27

Dodaj komentarz


Obejrzyj inne materiały wideo

Z ARCHIWUM GX

Feryjny kulig na OSiR; terapeuci dzieciom; rozbiórka kamienicy przy ul. Lipowej; stan strzelnicy wojskowej w Szczecinku; kradzież bramek na stadionie miejskim; nowa książka Janusza Rautszko; ćwiczenica straży pożarnej w Bornem Sulinowie; feryjne spotkania sportowe w szczecineckiej Ślusarni

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

60 rocznica przełamania Wału Pomorskiego; Wypadek cysterny w Śmiadowie; Feryjna Akademia Sztuki; przekazanie wozów strażackich; Medal Zbigniewa Sołtysa w Kickboxingu

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Uliczny teatr w Bornem Sulinowie. Tłusty Czwartek 2005. Studniówka w Czaplinku. Zima w szczecineckim parku. Rozmowa z lekarzem weterynarii Franciszkiem Hryniewiczem..

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Zaśnieżone drogi w regionie. Białe szaleństwo na górce rynkowej. Izba muzealna w Czaplinku. Mecz Groclin Grodzisk Wielkopolski-Pogoń Szczecin. Jasełka w studiu TV Gawex. Występ Grupy Mocarta w Kinie Przyjaźń.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Park Miejski po remoncie. Prace budowlane na terenie byłych koszarowców. Noworoczne spotkanie Ligi Kobiet Polskich. Studniówka Zespołu Szkół nr 3. Interwencja w miejscowości Żółtnica. Premiera filmu Wesele w Złocieńcu.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Sonda: Co sądzisz o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Budowa szkoły w Turowie. Spotkanie kombatantów. Przebieg WOŚP w regionie. Turnieje bilardowe. Recital Filipa Maciborskiego.

Z ARCHIWUM GX