Z ARCHIWUM GX

2019-07-27

Wymiana sieci wodociągowej na ul. Wiatracznej. Turniej gry w dwa ognie. Wakacje w Młodzieżowym Domu Kultury. Rozmowa z Marianem Tomaszem Golińskim. Stan szczecineckich kamienic. Rozmowa z Prezesem Klubu Sportowego Pionier 95 Borne Sulinowo. Spacer po szczecineckim parku.

Materiał wideo: Z ARCHIWUM GX - 2019-07-27

Dodaj komentarz


Obejrzyj inne materiały wideo

Z ARCHIWUM GX

Bocianie gniazdo na budynku Urzędu Gminy w Grzmiącej. Interwencja na ul. Dworcowej. Izba muzealna Spichlerz w Złocieńcu. Dożynki Powiatowo-Gminne w Łubowie. Mecz Darzbór Szczecinek-Stal Szczecin.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

65. rocznica wybuchu II wojny światowej w Czaplinku. Otwarcie boiska przy Gimnazjum nr 1. Krajowe mistrzostwa tresury psów więziennych. Obchody 65. rocznicy wybuchu II wojny światowej w Szczecinku. Zlot motocyklistów w Złocieńcu. Rozmowa z Janem Gulczewskim. Powiatowe rozpoczęcie roku szkolnego.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Pożar ośrodka w Chrząstówku. Rozmowa ze starostą Krzysztofem Lisem. Wypadek lotniczy w Bornem Sulinowie. Dni Województwa w Szczecinku. Interwencja na ul. Armii Krajowej 18. Bieg Solidarności w Szczecinku.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Budowa bloków przy ul. Polnej. 10. kolejka futbolu amatorskiego w Szczecinku. I zlot w Bornem Sulinowie. Lato z Historią w Starym Drawsku. Blues nad Wodą.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Dni Czaplinka. Bitwa rycerska w Starym Drawsku. Remonty na ul. Wyszyńskiego. Olimpiada w Oflagu 2D. Garncarskie spotkanie w Warniłęgu.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Remont ul. Spółdzielczej. Rocznica lądowania UFO w Szczecinku. IV Ogólnopolskie Spotkania Łowieckie. Rogrywki futbolu amatorskiego na szczecineckim stadionie. Rozmowa z Wiesławem Drewnowskim - prezesem klubu Darzbór Szczecinek. Zlot Pojazdów Militarnych w Bornem Sulinowie. Zawody wędkarskie w Czaplinku.

Z ARCHIWUM GX