TYM ŻYŁ SZCZECINEK

2015-10-26

Prezentujemy kolejną dawkę materiałów sprzed 15 lat - pożar na ulicy Chełmińskiej, 95 lat Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz szczecineccy kickboxerzy.

Materiał wideo: TYM ŻYŁ SZCZECINEK - 2015-10-26

Dodaj komentarz


Obejrzyj inne materiały wideo

Z ARCHIWUM GX

60 rocznica przełamania Wału Pomorskiego; Wypadek cysterny w Śmiadowie; Feryjna Akademia Sztuki; przekazanie wozów strażackich; Medal Zbigniewa Sołtysa w Kickboxingu

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Uliczny teatr w Bornem Sulinowie. Tłusty Czwartek 2005. Studniówka w Czaplinku. Zima w szczecineckim parku. Rozmowa z lekarzem weterynarii Franciszkiem Hryniewiczem..

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Zaśnieżone drogi w regionie. Białe szaleństwo na górce rynkowej. Izba muzealna w Czaplinku. Mecz Groclin Grodzisk Wielkopolski-Pogoń Szczecin. Jasełka w studiu TV Gawex. Występ Grupy Mocarta w Kinie Przyjaźń.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Park Miejski po remoncie. Prace budowlane na terenie byłych koszarowców. Noworoczne spotkanie Ligi Kobiet Polskich. Studniówka Zespołu Szkół nr 3. Interwencja w miejscowości Żółtnica. Premiera filmu Wesele w Złocieńcu.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Sonda: Co sądzisz o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Budowa szkoły w Turowie. Spotkanie kombatantów. Przebieg WOŚP w regionie. Turnieje bilardowe. Recital Filipa Maciborskiego.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Sonda: Czy miniony rok był udany? Sylwester 2004/2005. Pierwszy noworodek w nowym roku.

Z ARCHIWUM GX