Z ARCHIWUM GX

2017-01-07

Zabawa sylwestrowa na placu Wolności. Atak zimy na szczecineckich drogach. Pożar na działkach przy ulicy Kołobrzeskiej.

Materiał wideo: Z ARCHIWUM GX - 2017-01-07

Dodaj komentarz


Obejrzyj inne materiały wideo

Z ARCHIWUM GX

Budowa przy skrzyżowaniu Zielonej i Koszalińskiej. Przebudowa parku przy ul. Mickiewicza. Wędkarze na Literce. Grabież w krypcie w Białowąsie. Rozmowa z radiostetą. Sonda na temat św. Mikołaja. Przysięga wojskowa w Czarnem.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Budowa mieszkań socjalnych na ul. Polnej. Otwarcie placu zabaw na plaży wojskowej. Awaria sieci ciepłowniczej na ul. Przemysłowej. Interwencja na ul. Warszawskiej. Pasowanie uczniów w SP nr 1. Sonda: Jak spędzisz Andrzejki? Rozmowa z rezydentami hostelu dla bezdomnych w Złocieńcu.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Skutki wichury w regionie. Interwencja w firmie Ryb Pol. Pierwsze opady śniegu w Szczecinku. Harcerze organizują imprezę integracyjną na Świątkach. Trening trampkarzy Darzboru.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Nadanie sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Szczecinku. Wystawa prac dzieci ze studia plastyki Ars. Remonty w Parku Miejskim. Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza. Sonda: Czy Polacy są narodem tolerancyjnym? Co dalej z pałacem w Juchowie?

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Powiatowa gimnazjada w piłce nożnej. Święto myśliwych w Szczecinku. Wizyta u prof. Pielowskiego. Rozmowa z Bladym Krisem. Budowa bloku przy skrzyżowaniu Zielonej i Koszalińskiej. Szkolny Ośrodek Kariery na Świątkach. Prace na terenie kłomińskich wrzosowisk.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

Sekcja RPG w Borneńskim Domu Kultury. Sonda: Czy w Polsce powinno obchodzić się Halloween? Dzień Wszystkich Świętych w Powiecie Szczecineckim.

Z ARCHIWUM GX