TYM ŻYŁ SZCZECINEK

2016-06-10

10.06.2001r - Dziecięcy turniej tańca towarzyskiego "Pierwszy Krok"; Turniej sołectw gminy wiejskiej Szczecinek w Sitnie.

Materiał wideo: TYM ŻYŁ SZCZECINEK - 2016-06-10

Dodaj komentarz


Obejrzyj inne materiały wideo

Z ARCHIWUM GX

2020-08-08

Budowa hali sportowej przy SP4.Adaptacja budynku przy ul. Szkolnej na Muzeum. Połczyn-Zdrój w obiektywie kamery TV Gawex. Turnusy wypoczynkowe w Dręznie. Turniej piłki nożnej Szczecinek CUP. Patrol WOPR na Trzesiecku. Rafał Bukowski laureatem zawodów siłaczy.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-08-01

Kawa na Ławę z Burmistrz Połczyna-Zdroju Barbarą Nowak. Opuszczone budynki na ul. Narutowicza. Regaty w klasie Optymist. Nadanie odznaczeń byłym Sybirakom. Dni kultury amerykańskiej w Szczecinku.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-07-25

Sonda: sposób na upał? Pokazy Policji w Drężnie. Turyści na plażach Powiatu Szczecineckiego. Lato z historią w Drahimiu. Remont wejścia do dworca PKS. Wakacyjna Estrada na szczecineckiej muszli koncertowej. Turniej rycerski w Bornem Sulinowie.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-07-18

Budowa boiska przy Gimnazjum nr 1. Wycinka drzew przy basenie. Patrol Policji wodnej na jeziorze Trzesiecko. Rozmowa z Wiesławem Drewnowskim, prezesem sekcji piłkarskiej MKKS Darzbór. Podwyżki cen paliwa. Zakończenie Indiańskiego Lata w MDK. Pokazy futbolu amerykańskiego na stadionie. Plany rozbiórki budynku dawnej siłowni As. Bezdomni na wyspie tajwan.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-07-11

Remont ul. Bukowej. Zawody kolarskie w Bornem Sulinowie. Koncert zespołu Kombii. Relikwie św. Teresy w Szczecinku. Tydzień zabaw w SP1. Festyn Powitanie Lata w Juchowie. Występy tancerzy na szczecineckiej muszli koncertowej.

Z ARCHIWUM GX

Z ARCHIWUM GX

2020-07-04

Wakacje w Młodzieżowym Ośrodku Kultury. Turniej sołectw w Sitnie. Sukcesy szczecineckiego Model klubu. Koncert zespołu Kombii w Szczecinku. Pochód z okazji imienin miasta. Lato z historią na zamku Drahim. Mecz Darzbór Szczecinek-Amica Wronki.

Z ARCHIWUM GX