SALONIK POLITYCZNY - 30 października 2018

Ryszard Jasionas, kandydat na wójta gminy Szczecinek w rozmowie z nami zdradza swoje plany i pomysł na rozwój gminy w następnej kadencji. Odpowiada także na pytanie czy będzie dążył do połączenia miasta z gminą. Zapraszamy do oglądania.

Materiał wideo: SALONIK POLITYCZNY - 30 października 2018

Komentarze (2)

Robert Perlicjan 2018-10-31 21:32

Miasto Szczecinek chcąc się rozwijać będzie musiało wchłonąć ościenne gminy. To jest warunek sine qua non rozwoju aglomeracji. Nie bardzo rozumiem zdziwienia w tej mierze, co do słów pana Wiesława Suchowiejko. Pytanie na ile dynamicznie "wybrańcy narodu" chcą rozwijać miasto Szczecinek. Jakie inwestycje drogowe w gminie i drogi są każdy widzi. Co do wozów strażackich to z ust pana Janusza Babińskiego wiemy, że wozy strażackie są jako remontowana stara flota o czym się nie mówi i nie daje obrazu rzeczywistego. Co do turystyki to dużą konkurencją jest sam Szczecinek czy miejscowości nadmorskie usytuowane w odległości ok 70-80 km od gminy Szczecinek. Brak komunikacji metropolitalnej nie sprzyja rozwojowi regionu i dziwie się wszystkim pretendentom do zarządzania miastem Szczecinek i gminą Szczecinek, że nie poruszają tak ważnej kwestii. Pozdrawiam

strażak 2018-11-04 14:19

Panie Perlicjan nawiązując do Pana komentarza co do wozów strażackich to niech Pan Babiński się nie wypowiadał, bo przez tyle lat jego kadencji nie kupił ani jednego auta nowego czy używanego pożarniczego tylko kupował trupy z wojska (stary 266 z lat 70-80) i marnował pieniądze podatników na karosowanie i remonty tych aut, które dzisiaj i tak są trupami, które kopcą, nie spełniają żadnych norm emisji spalin, ledwo jadą i ciągle się psują, bo ich pierwotnym przeznaczeniem nie było bycie autem ratowniczo - gaśniczym. Tak więc te auta, które powinny być zawsze gotowe i sprawne do niesienia pomocy stoją w remizach popsute i gmina musi teraz pompować kasę w ich naprawy, wymiany silników itd. Dlatego zakup aut pożarniczych za kadencji Pana Jasionasa uważam za bardziej przemyślany i odpowiedni.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: