SALONIK POLITYCZNY - 27 września 2018

Rozmowa z Dorotą Chrzanowską, kandydatką na burmistrza Bornego Sulinowa.

Materiał wideo: SALONIK POLITYCZNY - 27 września 2018

Komentarze (10)

Gość 2018-09-29 11:38

Ta pani ma taki nie miły wyraz twarzy, że nie chciałabym mieć z nią nic do czynienia a i ponoć jest bardzo niemiła i gburowata.

Pjoter 2018-10-01 14:55

"ponoć" Poznaj, i się dowiedz :)

bertrorut 2018-10-03 15:21

Bardzo miła i przyjemna osoba. Niezmiernie miło ją wspominam.

Radek 2018-10-05 13:05

Fajna miła osoba

agusia2165 2018-10-05 21:17

Panią Dorotę znam osobiście, jest osobą która przejmuje się ludzkim cierpieniem, bardzo sympatyczna kobieta. Chciałabym aby wygrała te wybory ????

Kris 2018-10-05 22:19

Najbardziej kompetentna osoba. Mam przyjemność znać tę Panią. Przesympatyczna, a zarazem konkretna, rzeczowa. Ma klasę, której niestety niektórym brakuje... Pani Doroto, trzymam kciuki