MOJE MIASTO BOBOLICE - 18 stycznia 2018

Podsumowanie minionego roku w gminie Bobolice oraz plany na rok 2018.

Materiał wideo: MOJE MIASTO BOBOLICE - 18 stycznia 2018

Komentarze (12)

alina 2018-01-19 19:50

Pięknie! Prawdziwie i naturalnie :)

Inez 2018-01-20 14:54

Jak pieknie mowia nasi wlodarze. Jak latwo stek klamstw przechodzi im przez usta. Wrecz spiewajaco. Szara rzeczywistosc jest bardziej niz szara jezeli chodzi o zwierzeta. Brudne male stalowe klatki w gminie. Calkowity brak empatii. Dopiero kontrola weterynaryjna wymusila zmiany. A wiecej kontroli jest w drodze. Pyche trzeba karac. I Pani Burmistrz prosze przesyac usuwac krytyczne komentarze tylko dlatego ze prawdziwe.

Agnieszka 2018-01-20 16:46

Jak ładnie i łatwo Pani Burmistrz kłamstwa przechodzą przez usta. że tak powiem bez wysiłku na temat zwierząt. Jak jest wie cała Polska, oprocz Bobolic, poniewaz tutaj nadal jest cezura. Komentarze krytykujące Burmistrza lub wladze sa usuwane. Drakońskie traktowanie psów w gminie trwalo dlugo, musiało dojść do interwencji Powiatowego Lekarza weterynarii aby cos sie zmienilo. Zmian będzie więcej tak jak interwencji i kontroli.

Zorro 2018-01-20 18:22

Ta pani bez zmruzenia oka posyla , a wlasciwie sprzedaje z doplata psy do mordowni w Bialogardzie. Schronisko to dostalo zakaz prowadzenia, ale tej pani to nie przeszkadza, ze to nielegalna umowa. Mam nadzieje, ze bedzie odpowiadac za to , i za sprzedaz psow.

Zorro 2018-01-20 18:26

Ta pani wyslala psy na smierc , do nielegalnego schroniska w Bialogardzie. I jeszcze doplacila by miec psy z glowy. Jak taki czlowiek moze rzadzic gmina?

Izmaia 2018-01-20 18:38

Pani Burmistrz ominęła bokiem wypowiedź o zwierzętach. Kwitujac temat niesprawiedliwymi wypowiedziami ludzi na ten temat. Skoro w internecie wrze tzn Pani Burmistrz ze jest sprawa!!!! Zwierzęta to nie gratów chmura która za chwile się rozpłynie!!! To rzeczywistość która trzeba się zająć tu i teraz!!!!!

JAK ZWYKLE BAGATELIZOWANIE TEMATU ZWIERZ 2018-01-20 19:09

Witam wlodarzy gm. BOBOLICE naprawde jestem pelna podziwu dla Pani Burmistrz.. naprwde mysli Pani ze ludzie sa tak glupi i ze uwierza w to co pani powiedziala w sprawie bezdomnych zwierzat? naprwade wstyd.. czy nikt nie ma epati dla zwierzat w tej gminie z wlodarzy??? Jak mozna... czy Pani burmistrz nie wstyd przed calom Polska??!!! Ze tak sa uwas traktowane zwierzeta bezpanskie jako nic nie warte.. czy nie zasloguja na pochylenie sie nad ich losem?? Polepszenie im waronkow zamiast udawac ze nic sie zlego nie dzieje??? Od lat jestescie slawni .. ale z jednym schronisko p. J Harlavza i to z tej negatywnej strony.. tak poslychalam tej wypowiedzi i jestem pelna podziwu ze mozna tak umiejszac to ze macie najgorsza opinie .. o traktowanie zwierzat .. a raczej o nie traktowanie zwierzat jako istoty czujace... bol strach.. chlod.. itd... i teraz nie dziwie sie wcale ... ze to co sie u was dzieje to jest brak empati dla kogo kolwiek.. to co mozna mowic o dobru zwierzat bezpanskich w waszej gminie.. nadal chcecie slynac .. z najgorszej gminy.. pid wzgledem opieki zwierzat.. ! Bo nie przedstawiajam zadnej wartosvi dla tej gminy qstyd mi ... ze mieszkam w takim kraju... ze tak latwo przychodza wlodarzom udawanie ze jest wszystko w porzadku....

Agnieszka 2018-01-20 21:02

Bardzo szybka reakcja ze strony Bobolic. Teraz zwierzęta i mieszkańcy mają powody do dumy.

mat . 2018-01-21 15:26

Ciekawe !

ewa 2018-02-03 12:59

Kłamstwa ubrane w ładne słowa, a zwierzęta cierpią u Harłacza. Mam nadzieję, że ta kobieta nie zostanie już wybrana na nową kadencję.Totalna porażka gminy i wstyd na całą Polskę.

P 2018-02-10 00:15

A co ze szkołom w Kurowie? Zapomniała wspomnieć!

JANUSZ 2018-02-13 20:08

Niezłą macie panią Burmistrz w Bobolicach skoro za porażkę uznaje nie zamknięcie szkoły w Kurowie. Ile istnieje szkół w których jest mało dzieci i mimo wszystko funkcjonują te szkoły i są wspierane przez swoje gminy.