Filmbox

Wszystkie kanały pakietu FilmBox: FilmBox Premium HD (kanał 81), FilmBox Family (kanał 82), FilmBox Action (kanał 83), FilmBox Extra (kanał 85), FightBox HD (kanał 466) i DocuBox HD (kanał 87) można oglądać w paśmie odkodowanym do 29 kwietnia 2018 roku. Kanały dostępne będą dla wszystkich Abonentów pakietów cyfrowych, w wersji HD dla Abonentów* posiadających odbiorniki HD.

Pakiet FilmBox to sześć starannie wyselekcjonowanych kanałów tematycznych premium. Pakiet obejmuje zarówno kanały filmowe z ofertą dla wymagających wielbicieli filmów i seriali (FilmBox Premium HD, FilmBox Extra, FilmBox Action, FilmBox Family), kanał dokumentalny z unikalną ofertą skierowaną do widzów żądnych wiedzy na temat otaczającego nas świata (DocuBox HD), jak i kanał dla miłośników sportów walki, który emituje programy i gale sportowe na żywo tak popularnych dyscyplin, jak m.in. boks, kick-boxing, MMA, karate, taekwondo, muay-thai i wrestling (FightBox HD).

Już w sobotę, 28 kwietnia o godz. 21:00, premierę na kanale FilmBox Premium HD będzie miał „Młody papież”, jeden z najlepszych i najbardziej kontrowersyjnych seriali w historii telewizji ze znakomitym Jude’em Law w roli głównej. Watykan, po raz pierwszy w historii Kościoła katolickiego papieżem zostaje młody Amerykanin – Lenny Belardo, który przyjmuje imię Piusa XIII. Po wyborze na papieski tron Belardo zaskakuje nie tylko najbliższe otoczenie, ale i cały świat swoim nietypowym podejściem do sprawy wiary i Kościoła. W 2018 roku Jude Law za rolę papieża był nominowany do Złotego Globu.

Sprawdź ofertę pakietu Filmbox w Gawex Media

* Dostęp do odkodowanych kanałów uzależniony jest od technologii świadczonej usługi oraz posiadanego pakietu bazowego.