STUDIO TV GAWEX

Gawex Media to największa w regionie telewizja, która dociera do abonentów usług telewizji cyfrowej oraz telewizji analogowej – mieszkańców dawnego województwa koszalińskiego. Zasięg TV Gawex to ponad 600 tys. mieszkańców tego regionu. Najwięcej abonentów TV Gawex skupionych jest wokół miast tj.: Szczecinek, Borne Sulinowo, Złocieniec, Połczyn Zdrój, Czaplinek, Czarne, Biały Bór, Barwice, a także Koszalin i Kołobrzeg. Dzięki współpracy z Asta TV nasze programy zobaczyć można również w Złotowie, Pile, Wałczu, Trzciance i Chodzieży.

Wtorek, 2021-06-15
17:15 Echa Dnia
17:32 Gawex w Regionie
Środa, 2021-06-16
17:15 Echa Dnia
17:32 Gawex w Regionie
Czwartek, 2021-06-17
17:15 Echa Dnia
17:32 Gawex w Regionie
Piątek, 2021-06-18
17:15 Echa Dnia
17:32 Gawex w Regionie
Sobota, 2021-06-19
17:15 Echa Tygodnia
17:32 Już weekend
Niedziela, 2021-06-20
INFORMATOR
Poniedziałek, 2021-06-21
17:15 Echa Dnia
17:32 Gawex w Regionie

studio tv gawex


W jaki sposób ubiegać się o patronat TV Gawex

 1. Wyślij mail na adres: studio@gawex.pl, w którym zawrzesz następujące informacje:
  • jakiego rodzaju jest to wydarzenie oraz jego cel
  • kto jest organizatorem
  • termin i czas trwania
  • miejsce
  • dane kontaktowe
  • jeżeli posiadasz, załącz plakat lub inną przygotowaną grafikę
 2. Postaramy się, abyś jak najszybciej otrzymał informację zwrotną odnośnie statusu zgłoszenia patronatu.
 3. Jeżeli patronat został przyjęty, w jego ramach otrzymasz:
  • zapowiedź wydarzenia na portalu gawex.pl w sekcji kalendarium wraz z zaznaczeniem naszego patronatu
  • Telewizja, w ramach patronatu nie gwarantuje publikacji artykułu na portalu gawex.pl ani pojawienia się ekipy telewizyjnej podczas Wydarzenia.
 4. W zamian oczekujemy:
  • umieszczenia logotypów TV Gawex na materiałach promocyjnych (np. bilety, plakaty, strona www)
  • informowania o TV Gawex jako patronie medialnym podczas Wydarzenia.

To my tworzymy TV Gawex

Cześć! Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy na co dzień tworzą Telewizję Gawex. Specjalnie dla Was przygotowujemy programy, które później oglądać możecie na antenie TV. Poruszamy zarówno poważne, jak i luźniejsze tematy, by przedstawić Wam wszystko to, co dzieje się w naszym regionie. Oglądając nas, oprócz najświeższych informacji, możecie bliżej poznać postacie ze świata sportu, kultury czy polityki. Chcemy być zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego.


Nasz sprzęt

Telewizja Gawex stawia również na rozwój technologiczny. Oprócz części merytorycznej naszych programów, wyróżnia nas najnowszy sprzęt produkcyjny. Począwszy od kamer w technologii 4K, a kończąc na profesjonalnym studiu montażowym. Dodatkowo dysponujemy własnym dronem, który wykorzystywany jest zarówno do naszych programów, jak i produkcji zewnętrznych.


Produkcje zewnętrzne

Produkcje zewnętrzne to nic innego, niż materiały realizowane na zlecenie. W ramach tej działalnośći tworzymy reklamy, krótkie filmy promocyjne oraz długometrażowe produkcje. W tej dziedzinie możemy się pochwalić wieloma realizacjami dla różnego rodzaju firm, organizacji czy stowarzyszeń. Do każdego z realizowanych materiałów podchodzimy indywidualnie, wywiązując się z wytycznych sugerowanych przez Klienta.
Sprawdź, być może znajdziesz coś dla siebie. Kliknij TU.

Materiał wideo: Pralnia Pacyfik
Materiał wideo: Husquarna

Gawex w Internecie

Ważną częścią naszej działalności są również media społecznościowe i portal informacyjny. Na www.gawex.pl znajdują się świeże informacje z całego regionu, a oprócz tego obszerne galerie zdjęć, zapowiedzi imprez i wydarzeń kulturalnych. Ponadto każdy, kto przegapi emisję naszych programów w TV, będzie mógł obejrzeć je na naszej stronie internetowej. Telewizja Gawex prężnie działa także w obrębach social media. Można nas znaleźć zarówno na Facebooku, Instagramie, Twiterze czy Youtube.


Serwis informacyjny ECHA DNIA

Serwis informacyjny ECHA DNIA emitowany od poniedziałku do piątku w TV GAWEX to codzienna dawka najważniejszych informacji ze Szczecinka, Bobolic, Bornego Sulinowa, Barwic, Koszalina, Kołobrzegu i innych miejscowości regionu. Znajdą tu Państwo między innymi wiadomości z życia miast, informacje polityczne, relacje z wydarzeń kulturalnych oraz sportowych. Główne wydanie serwisu informacyjnego emitowane jest o godzinie 17:15, natomiast powtórki w godzinach 20:00, 21:30 oraz 9:00 dnia następnego. Po nim zapraszamy do oglądania bloku Gawex w Regionie, gdzie zobaczyć można programy cykliczne takie jak GOŚĆ DNIA, WOBLER, CHODŹ NA SŁOWO, a także inne, realizowane na podstawie bieżących wydarzeń i tematów.

Zobacz programy

PROGRAMY CYKLICZNE