Nauka
Nauka

Nauka jest fajna

English club

Program do nauki języka angielskiego

Pakiet Bogaty / kanał 49

Programy językowe na kanale tworzone są dla widzów na różnych poziomach zaawansowania i prowadzone przez native speakerów oraz opatrzone napisami dla utrwalenia słownictwa i pisowni. Stacja emituje programy rozrywkowe, edukacyjne i informacyjne. Oferta składa się z różnych poziomów nauki języka: dla dzieci, poziom podstawowy, średni, średniozaawansowany i zaawansowany.

Zobacz ofertę pakietu Bogaty
Da Vinci HD

Program edukacyjny dla dzieci

Pakiet Pociecha / kanał 510

Filmy, które odpowiadają na pytania zadawane przez dzieci. Wielokrotnie nagradzane programy z humorem, wyobraźnią i solidną dawką merytorycznej wiedzy poruszają tematy z dziedzin: fizyki, matematyki, technologii, historii, kultury, natury, sportu. Da Vinci Kids pomoże Twojemu dziecku zdobyć supermoce – wiedzę, kreatywność i ciekawość – czyli trzy główne filary intelektu.

Zobacz ofertę pakietu Pociecha

Zostaw swój numer. Oddzwonimy!

Konsultanci pracują pn-pt 9:00 - 20:00.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gawex Media Sp. z o.o. w Warszawie Oddział w Szczecinku, Plac Wolności 11, 78-400 Szczecinek, Twoje dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie, na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody Art.6. Ust.1 lit.a RODO. Informujemy, że Masz prawo do dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Więcej na temat przetwarzania Twoich danych.