OGŁOSZENIA WYRÓŻNIONE

OGŁOSZENIA

2019-12-12
Kelner/Kelnerka w Hiszpanii

Poszukujemy osób na stanowisko

PROSTAFF to agencja pośrednictwa pracy wpisana do Rejestru KRAZ – numer wpisu 15587.

OPIS STANOWISKA:
Poszukujemy chętnych osób do…

2019-12-11
Praca dla murarzy w Niemczech

Poszukujemy doświadczonych murarzy do pracy na terenie Niemiec. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, stałą pracę. Wymagamy min. 3 letniego doświadczenia popartego dokumentami. CV na biuro@ruben-bau.eu. Tel: 534188717, 576033941

2019-12-10
Pilnie poszukuję pracy

Witam, poszukuję jakiejkolwiek pracy może być to również praca sezonowa, bardziej interesuje mnie na dłuższy okres, tylko nie na budowie. Posiadam doświadczenie jako obsługa klienta, Posiadam certyfikat ECDL i Grafik…

2019-12-10
Poszukuję pracowników ogólnobudowlanych

Poszukuję pracowników ogólnobudowlanych przy: elewacjach,dachach,pracach ziemnych.Praca na terenie Szczecinka.
Chętne osoby z doświadczeniem zapraszam do kontaktu
665999522

2019-12-10
Oddam Ławostół

Oddam Ławostół czarny używamy 123/65 Stabilny na podłożu, regulowany. Lekko obity na bokach.
tel. 536 555 900